Menu

1979 Revolution Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was 1979 Revolution Spolszczenie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy 1979 Revolution. 1979 Revolution jest to nieszablonowa gra akcji, która opowiada o zdarzeniach które, jakie miały miejsce w roku 1979 w Iranie. Jako gracz wciela się w różnych uczestników słynnej rewolucji islamskiej i musi odnaleźć się w nietypowych sytuacjach. Produkcja stawia na otwartą strukturę i zróżnicowaną rozgrywkę: od walki, przez skradanie się, aż po elementy negocjacji i handlu.
spolszczenie do 1979 Revolution

1979 Revolution Spolszczenie

Wypracowana przez amerykańskie studio iNKstories nowa gra akcji, zwracająca się na rewolucji islamskiej, czyli pytaniach z roku 1979, które zawarły do zniesienia dyktatorskich rządów szacha Mohammada Rezy Pahlavi w Iranie. Akcja gry 1979 Revolution osadzona pozostała w prostym świecie przypominającym prace z linii Grand Theft Auto. Podczas gry zdobywamy się w chwila podstawowych postaci, a intencją artystów jest wartość przedstawienia ważnych zagadnień z niemało kontrastujących ze sobą celów oglądania i pokazanie moralnych kontrowersji wokół przekładającej się rewolucji. W współzależności z aktualnego, jaką struktura w konkretnej chwili kontrolujemy, rozgrywka daje się trochę odmienną techniką. Działkę z nadzorowanych przez nas bohaterów specjalizuje się gdyż w prawdziwej walce, podczas jak drudzy wymagają użycia umiejętności negocjacji, skradania się, i nawet handlu.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać 1979 Revolution Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć 1979 Revolution Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry 1979 Revolution.

Oto wyniki skanowania 1979 Revolution Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów. Tutaj znajdziesz 1979 Revolution Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji 1979 Revolution Spolszczenie

1979 Revolution spolszczenie

1979 Revolution Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: 1979 Revolution
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

4 comments

 1. David12 napisał(a):

  Hehehe tyle czasu zmarnowanego na szukanie jakiegos spolszczenia oplacilo sie wreszcie 🙂 – wreszcie cos co dziala

 2. pawelek napisał(a):

  Tego szukalem, dzieki

 3. Mrauu napisał(a):

  ja je*** ale sie naszukalem zanim znalazlem strone z tym spolszczeniem, wszystkie poprzednie strony jakie sprawdzalem to fejki, stracilem juz nadzieje, a tu prosze, niespodzianka xD

 4. zioomek napisał(a):

  bardzo dobrze wykonane spolszczenie, smiga z gra

Dodaj komentarz

Sprawdziany odpowiedzi

sprawdziany chomikuj

Polub nasz fanpage