Menu

Assassin’s Creed 4 Black Flag Spolszczenie

Assassin’s Creed IV: Black Flag to przygodowa gra akcji z widokiem perspektywy trzeciej osoby (TPP), stanowiąca kolejną odsłonę bestselerowego cyklu rozwijanego przez koncern Ubisoft. Tym razem odwieczne zmagania pomiędzy asasynami i templariuszami toczą się w realiach XVIII-wiecznych Karaibów, a główną postacią jest pirat – Edward Kenway
spolszczenie do Anno 1404

Assassin’s Creed 4 Black Flag Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was w pełni darmowe i działającego Assassin’s Creed 4 Black Flag Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Assassin’s Creed 4 Black Flag.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Assassin’s Creed 4 Black Flag Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych aplików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Assassin’s Creed 4 Black Flag Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Assassin’s Creed 4 Black Flag

Wszystkie spolszczenia, które znajdują się na naszej stronie przed uploadem są uprzednio sprawdzane pod względem działania oraz skanowane dlatego macie pewność 100% pewność, że działają zgodnie z opisem oraz nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.
Oto wyniki skanowania Assassin’s Creed 4 Black Flag Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusó.
Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Assassin’s Creed 4 Black Flag Spolszczenie chomikuj

Hosting na którym przechowywane są nasze pliki jest chroniony weryfikacją użytkownika, aby dostęp do spolszczeń mieli jedynie użytkownicy naszego bloga. Dodatkowo na tym hostingu nasze pliki mają dożywotnią gwarancję, czyli nigdy nie zostaną usunięte. Dlatego też niekiedy przy próbie pobrania spolszczenie możesz zostać poproszony o podanie nr telefonu, tak jak wspominaliśmy wcześniej jest to jedynie zabezpieczenie i jest ono w pełni darmowe.

Screeny aplikacji Assassin’s Creed 4 Black Flag Spolszczenie

Assassin's Creed 4 Black Flag spolszczenie

Assassin’s Creed 4 Black Flag Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Assassin’s Creed 4 Black Flag
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

5 comments

 1. DarkAngel napisał(a):

  Wszystko dziala jak nalezy

 2. lchigoHollow napisał(a):

  dziala, dziala

 3. dexter napisał(a):

  dziekuje za spolszczenie i serdecznie pozdrawiam

 4. bambus napisał(a):

  Wielki szacunek dla team’u, ktory wydal to spolszczenie

 5. Damson napisał(a):

  Wszystko spoko, polecam spolszczenie 🙂

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany