Menu

Assassin’s Creed Rogue Spolszczenie

Gra będąca kontynuacją popularnej produkcji Assassin’s Creed IV: Black Flag. Wcielamy się w niejakiego Shaya, anglika który trafia do załogi statku dowodzonego przez kapitana o imieniu Adéwale. Za tytuł opowiada koncern Ubisoft, znany m.in. z wcześniejszych odsłon serii Assassin’s Creed. Nowa odsłona popularnego cyklu Assassin’s Creed, stworzonego oraz szkolonego przez francuską firmę Ubisoft. W poznaniu od powstałego razem na PC i konsole ósmej generacji Assassin’s Creed: Unity, Rogue jest ukłonem w ścianę właścicieli starszych platform sprzętowych. Pod względem fabularnym praca wyglądowi naszego charakteru zwieńczenie historii, zaprezentowanej w trzeciej i czwartej części cyklu. Akcja przesuwa się w części XVIII wieku, i my – po raz pierwotny w bajki serii – dodajemy się w perspektywę templariusza, Shaya Patricka Cormacka. Chodził on kiedyś do zakonu asasynów, jednak został zdradzony również z aktualnego sezonu łowi na bliskich starych „braci”. Pod względem mechaniki muzyka nie wnosi znaczących kolei w kontaktu do dawnej edycji cyklu, natomiast warto nadmienić znaczne poszerzenie wachlarza wiedz naszych konkurentów. Po raz ważny z momentów Assassin’s Creed: Brotherhood w atrakcji zwolniono z sposobu multiplayer, gromadząc się jedynie na grze jednoosobowej.
spolszczenie do Assassin’s Creed Rogue

Assassin’s Creed Rogue Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Assassin’s Creed Rogue Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Assassin’s Creed Rogue.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Assassin’s Creed Rogue Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Assassin’s Creed Rogue Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Assassin’s Creed Rogue

Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Assassin’s Creed Rogue Spolszczenie chomikuj

Screeny aplikacji Assassin’s Creed Rogue Spolszczenie

Assassin’s Creed Rogue Spolszczenie

Assassin’s Creed Rogue Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Assassin’s Creed Rogue
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

6 comments

 1. SztosGuy napisał(a):

  Dziala,Goraco Polecam !!!!!

 2. oOLucznikOo napisał(a):

  To oficjalne spolszczenie do tej gry ?

 3. Slepy napisał(a):

  teraz bede czesciej wbijal tutaj po jakies pliczki

 4. Wojtek napisał(a):

  orientuje sie ktos kiedy wyszlo to spolszczenie ?

 5. JingJang napisał(a):

  polecam, sciagnalem, przetestowalem i dziala 🙂

 6. Name napisał(a):

  Pobrałem przed chwila i działa git

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany