Menu

Assassin’s Creed Rogue Spolszczenie Pobierz PC

Assassin’s Creed Rogue Spolszczenie

Gra będąca kontynuacją popularnej produkcji Assassin’s Creed IV: Black Flag. Wcielamy się w niejakiego Shaya, anglika który trafia do załogi statku dowodzonego przez kapitana o imieniu Adéwale Assassin’s Creed Rogue Spolszczenie. Za tytuł opowiada koncern Ubisoft, znany m.in. z wcześniejszych odsłon serii Assassin’s Creed. Nowa odsłona popularnego cyklu Assassin’s Creed, stworzonego oraz szkolonego przez francuską firmę Ubisoft. W poznaniu od powstałego razem na PC i konsole ósmej generacji Assassin’s Creed: Unity, Rogue jest ukłonem w ścianę właścicieli starszych platform sprzętowych. Głównym bohaterem Assassin’s Creed Rogue jest Shay Patrick Cormac, który w reklamach gry zauważany był mianem Templariusza.
Assassin’s Creed Rogue SpolszczeniePod względem fabularnym praca wyglądowi naszego charakteru zwieńczenie historii, zaprezentowanej w trzeciej i czwartej części cyklu. Akcja przesuwa się w części XVIII wieku, i my – po raz pierwotny w bajki serii – dodajemy się w perspektywę templariusza, Shaya Patricka Cormacka. Chodził on kiedyś do zakonu asasynów, jednak został zdradzony również z aktualnego sezonu łowi na bliskich starych „braci”. Pod względem mechaniki muzyka nie wnosi znaczących kolei w kontaktu do dawnej edycji cyklu, natomiast warto nadmienić znaczne poszerzenie wachlarza wiedz naszych konkurentów. Po raz ważny z momentów Assassin’s Creed: Brotherhood w atrakcji zwolniono z sposobu multiplayer, gromadząc się jedynie na grze jednoosobowej.

Assassin’s Creed Rogue Spolszczenie PC

Po wprowadzeniu się z akcją fabularyzowaną chciałbym zawsze poprawić ostatnią nowość także wyjaśnić, że do ogłoszonego zakonu dołącza dopiero później. Wcześniej wymaga kupić honor i zapracować reputację. Co kiedyś robi? Ostatniego nie mam sensu zdradzać, iżby nie psuć nikomu zabawy. Przypomnę jednak, że Shay został ujawniony przez Grono Asasynów, które w scenariuszu Rogue wystawia się istnień „obecną przeciętną” stroną sporu. Działa to, że Ubisoft prezentuje dobre i kompletnie dziwne przekonanie na zupełne uniwersum Assassin’s Creed Rogue spolszczenie.
Historia wyrażona w Rogue jest niezwykła dodatkowo dużo przeprowadzona, ale brakuje w niej no nieoczekiwanych także fascynujących momentów. Rarytasem jest współczesna część. Gdy drukowało mi się, iż całe wątki stały zlikwidowane, wyraziło się, że Shay planuje do przedstawienia nadal pewne, niezmiernie znaczące założenie. Byłem pod wrażeniem, jak Ubisoft świetnie połączył Rogue spośród odrębną wersją cyklu pod względem fabularnym, tymczasem nic las nie mogę zdradzić.

Assassin’s Creed Rogue spolszczenie Chomikuj
Download

6 comments

 1. SztosGuy napisał(a):

  Dziala,Goraco Polecam !!!!!

 2. oOLucznikOo napisał(a):

  To oficjalne spolszczenie do tej gry ?

 3. Slepy napisał(a):

  teraz bede czesciej wbijal tutaj po jakies pliczki

 4. Wojtek napisał(a):

  orientuje sie ktos kiedy wyszlo to spolszczenie ?

 5. JingJang napisał(a):

  polecam, sciagnalem, przetestowalem i dziala 🙂

 6. Name napisał(a):

  Pobrałem przed chwila i działa git

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage