Menu

Batman Arkham Knight Spolszczenie

Batman: Arkham Knight to czwarta część popularnej serii gier akcji poświęconych przygodom Batmana. Tym razem Mrocznemu Rycerzowi przyjdzie zmierzyć się ze Scarecrowem (Strachem na Wróble), który sterroryzował Gotham City, a także z grupą super złoczyńców, chcących pokonać wspólnymi siłami Człowieka-Nietoperza raz na zawsze. W tej ekipie czarnych charakterów znaleźli się m.in. Pingwin, Harvey „Dwie Twarze” Dent czy Harley Quinn. Pojawił się także nowy przeciwnik – tytułowy Rycerz Arkham.
spolszczenie do Batman Arkham Knight

Batman Arkham Knight Spolszczenie

Czwarta część cyklu gier części z komiksowym superbohaterem w postaci tytułowej. Produkcją Batman: Arkham Knight wcieliło się studio Rocksteady, jakie wcześniej przygotowało Batman: Arkham Asylum i Batman: Arkham City. Fabuła gry jest kolejne okazji Człowieka-Nietoperza. Batman Arkham Knight Spolszczenie ostatnim zupełnie Batman musi zmierzyć się ze Scarecrowem (Cieniem na Wróble), który sterroryzował Gotham City. Przeciw Mrocznemu Rycerzowi utworzyła się też bardzo trudna koalicja złoczyńców z Pingwinem, Harley Quinn i tytułowym Rycerzem Arkham na czele. Deweloperzy pozostali wierni sprawdzonym wyjściom w technice rozgrywki. Wprowadzono a niewiele małych napraw jak okazja nokautowania kilku przeciwników naraz. Prawdziwą informacja w Batman: Arkham Knight ma i słynny batmobil, którym przesuwać się można po wirtualnym Gotham.
Przedstawiamy dla Was o Batman Arkham Knight Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Batman Arkham Knight.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Batman Arkham Knight Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Batman Arkham Knight Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Batman Arkham Knight

Oto wyniki skanowania Batman Arkham Knight Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.
Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Batman Arkham Knight Spolszczenie chomikuj

Screeny aplikacji Batman Arkham Knight Spolszczenie

Batman Arkham Knight Spolszczenie pc

Batman Arkham Knight Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Batman Arkham Knight
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

5 comments

 1. Jinchuuuriki napisał(a):

  fajne te spolszczenie ? spolszcza menu te jak jest filmik sa napisy pl?

 2. Pawcio napisał(a):

  Ooo … myslalem, ze jeszcze nie ma spolszczenia do tej gry, a tu prosze, super

 3. pietrek napisał(a):

  oj gdyby nie to spolszczenie, to chyba zawiesilbym sie juz w grze ;p

 4. koks napisał(a):

  przyda sie, thx

 5. Zbrodniarz napisał(a):

  hehe, dobry zbior

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany