Menu

Batman Arkham Knight Spolszczenie Pobierz PC

Batman Arkham Knight Spolszczenie

Batman: Arkham Knight to czwarta część popularnej serii gier akcji poświęconych przygodom Batmana. Tym razem Mrocznemu Rycerzowi przyjdzie zmierzyć się ze Scarecrowem (Strachem na Wróble), który sterroryzował Gotham City Batman Arkham Knight Spolszczenie, a także z grupą super złoczyńców, chcących pokonać wspólnymi siłami Człowieka-Nietoperza raz na zawsze. W tej ekipie czarnych charakterów znaleźli się m.in. Pingwin, Harvey „Dwie Twarze” Dent czy Harley Quinn. Pojawił się także nowy przeciwnik – tytułowy Rycerz Arkham.
Batman Arkham Knight Spolszczenie pcOd prezydenty Arkham City zeszło chwila czasu. Po jeździe pojawił się co rzeczywiście Batman: Arkham Origins, natomiast nie było aktualne że dziecko Rocksteady. W międzyczasie nadeszła kolejna generacja konsol również oto jest – nowy Batman. Prawdziwy świat, Batmobil, nowy ubiór a kompletna plejada sprzymierzeńców, jak także doskonałych wrogów. Czego dążyć daleko? Na papierze informuje się świetnie, lecz bądź Rocksteady potrafiło zadaniu?

Batman Arkham Knight Spolszczenie

Krótko mówiąc – TAK – wszakże nie obyło się bez dylematów. Dwa lata liczenia – wszak było warto. Batman przekazuje na znane ekrany uzbrojony w twórcze zabawki, aby pokonywać ze ojcami zaś amatorami sąsiadami. Od premiery Arkham City zeszło kilkoro czasu. Po jeździe pojawił się co prawo Batman: Arkham Origins, jednakowoż nie było zatem bynajmniej dziecko Batmna Arkham Knight spolszczenie. W międzyczasie nastąpiła nowa formacja konsol również oto jest – nowy Batman. Zewnętrzny świat, Batmobil, nowy kostium dodatkowo kompletna plejada sprzymierzeńców, niczym natomiast antycznych wrogów. Czego potrzebować więcej? Na dokumencie ogłasza się świetnie, jednak bądź Rocksteady potrafiło zadaniu? Krótko mówiąc – TAK – ale nie obyło się bez problemów.

Pobierz Batman Arkham Knight Spolszczenie Chomikuj
Download

5 comments

 1. Jinchuuuriki napisał(a):

  fajne te spolszczenie ? spolszcza menu te jak jest filmik sa napisy pl?

 2. Pawcio napisał(a):

  Ooo … myslalem, ze jeszcze nie ma spolszczenia do tej gry, a tu prosze, super

 3. pietrek napisał(a):

  oj gdyby nie to spolszczenie, to chyba zawiesilbym sie juz w grze ;p

 4. koks napisał(a):

  przyda sie, thx

 5. Zbrodniarz napisał(a):

  hehe, dobry zbior

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage