Menu

Borderlands 2 Spolszczenie Pobierz PC

Przedstawiamy dla Was Borderlands 2 Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy. Borderlands 2 jest to pierwszoosobowa strzelanina z elementami cRPG, stanowiąca sequel hitu wydanego kilka lat temu. Dewelopingiem Borderlands 2 ponownie zajęło się studio Gearbox Software przy wsparciu wydawniczym firmy 2K Games.
spolszczenie do Borderlands 2

Borderlands 2 Spolszczenie

To jedna z gier określanych jako hity w swojej klasie, co może niektórych zadziwić, zwłaszcza że to już cześć druga. Można by powiedzieć, że to typowa gra dla miłośników strzelanek, bo walk w niej nie brakuje, tymczasem wymagają one czegoś jeszcze, a mianowicie dodatkowych umiejętności, takich jak na przykład logicznego myślenia, bo nie każdego przeciwnika można pokonać przy użyciu tej samej broni, a niekiedy trzeba się nieźle nagłowić, jaką broń do tego celu wybrać. Niektóre postaci, z którymi przyjedzie nam walczyć, wcielając się niejako w postać głównego bohatera, okazują się być odporne na różnego rodzaju pistolety, strzelby i inne wynalazki. Na dość duże zainteresowanie, zasługują piękne krajobrazy, po których można poruszać się przy pomocy określonych pojazdów. Tylko mając w sobie dość dużo zapału można podołać tym wszystkim wyzwaniom, które przygotowali dla nas producenci, tej gość fajnej gry. Można by rzec, że została ona nieco bardzie dopracowana, niż inne gry podobnego typu. Jednak znacznie się od nich różni i to na plus. Chociaż to kontynuacja pierwszej części, jest ona dużo lepsza, a świat w którym przychodzi nam walczyć nieco większy, niż w tego typu produkcjach.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Borderlands 2 Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Borderlands 2 Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Borderlands 2.

Spolszczenie Borderlands 2

Borderlands 2 Spolszczenie Akcja gry osadzona została niedługo po wydarzeniach przedstawionych w pierwszej części cyklu. Tym razem gracze muszą stawić czoła Handsome Jackowi, który ogłosił się dyktatorem planety Pandora. Twórcy Borderlands 2 spolszczenie przygotowali cztery grywalne postaci: Salvador, Maya, Zero i Axton, z których każda przynależy do innej klasy i reprezentuje odmienny styl walki. Rozgrywka w dalszym ciągu bazuje na emocjonujących sekwencjach strzeleckich, jednak gruntownym zmianom poddano system uzbrojenia. Wizytówką serii pozostał natomiast tryb kooperacji dla maksymalnie czterech graczy. W drugiej części serii wracamy na planetę Pandora, aby sprawdzić niezbadane obszary, które skrywają wiele tajemnic uniwersum Borderlands. Fabuła opowiada o wydarzeniach mających miejsce niedługo po zakończeniu historii z „jedynki”. Głównym przeciwnikiem graczy jest tym razem Handsome Jack, który po przypisaniu sobie zasług bohaterów poprzedniej części, wykupił największego producenta broni w świecie gry, firmę Hyperion, i ogłosił się dyktatorem Pandory. Naszym celem jest ukrócenie jego tyranii, pokazanej oczywiście z przymrużeniem oka.

Borderlands 2 Spolszczenie Pobierz

One comment

  1. BakusZiom napisał(a):

    przyda sie, thx

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany