Menu

Crysis 3 Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Crysis 3 Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Crysis 3. Trzecia część futurystycznej serii strzelanek od niemieckiego studia Crytek. Gra ponownie rozgrywa się w Nowym Jorku, ale tym razem oferuje podróż przez siedem różnych środowisk. W produkcji wcielamy się w posiadacza nanokombinezonu Proroka, który próbuje poznać prawdę o korporacji Cell. Uzupełnieniem kampanii solowej jest rozbudowany multiplayer.
spolszczenie do Crysis 3

Crysis 3 Spolszczenie

Crytek postanowił wykonać specjalnie zróżnicowane lokacje aniżeli w ubiegłych wersjach swojej flagowej serii. Ostatnim całkowicie odwiedzamy wspomnianą kopułę, skrywającą siedem rozmaitych wariantów terenu – od gęstych lasów z przerośniętymi drzewami, przez bagna, aż po rwące rzeki. Takie zróżnicowanie pozwoliło ponownie pokazać moc silnika CryEngine 3, który osiągnie tworzyć tak ogromne obrazy. Crysis 3 spolszczenie obecne w odleglejszym rozwoju pseudo-sandboksowa strzelanka, w jakiej substancją są zaawansowane modele broni. Nową zabawką, jaką autorowi zwrócili w dłonie graczy, jest łuk bloczkowy. W partii pojawia się także szybkostrzelny karabin maszynowy Typhoon oraz działo plazmatyczne o ważnej grupie rażenia – Heavy Mortar. Producent rozbudował i szans nanokombinezonu, czyli zbroi gwarantującej dobrą siłę, formę i kamuflaż – dzięki niemu potrafimy hakować jedyne punkty ograniczenia oraz zajmować spożywa w okazji z uczestnikiem. Całe obecne gadżety i propozycje można skorzystać także w walk solowej, kiedy także rozszerzonym systemie multiplayer.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Crysis 3 Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Crysis 3 Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Crysis 3

Oto wyniki skanowania Crysis 3 Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.
Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Crysis 3 Spolszczenie chomikuj

Screeny aplikacji Crysis 3 Spolszczenie

Crysis 3 spolszczenie pc

Crysis 3 Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Crysis 3
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

4 comments

 1. schalke napisał(a):

  Bardzo dobrze wykonane spolszczenie, smiga z gra

 2. bartek napisał(a):

  wiecej takich stron

 3. JingJang napisał(a):

  polecam, sciagnalem, przetestowalem i dziala 🙂

 4. Almaszy napisał(a):

  bardzo dobrze wykonane spolszczenie, smiga z gra

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany