Menu

Dead by Daylight Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Dead by Daylight Spolszczenie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Dead by Daylight. 
spolszczenie do Dead by Daylight

Dead by Daylight Spolszczenie

Dead by Daylight gra multiplayer, oparta na początku danym z tradycyjnych horrorów, w jakich grupka młodych wszystkich jest trawiona przez psychopatycznego mordercę. Grę stworzyło studio Behaviour Interactive, wielkie z takich prac jak Warhammer 40K: Eternal Crusade czy Naughty Bear: Panic in Paradise. W Dead by Daylight czwórka graczy dodaje się w prostych ludzi, usiłujących przetrwać starcie z ogromniejszym z nich psychopatą, którego poczynaniami kieruje inny uczestnik zabawy. Grając czarnym charakterem, obserwujemy część z możliwości liczby osoby, i pozostali gracze otrzymują widok zza pleców postaci. Aby przetrwać, ofiary muszą okazać się sprytem, zastawiać pułapki, natomiast w razie zagrożenia przenosić się ucieczką. Co prawda większe możliwości życia mają współpracując ze sobą, jednak nic nie istnieje na granicy, aby zdradzić partnerów i urzeczywistnić prostego ich kosztem. Dead by Daylight udostępnia graczom kilku zróżnicowanych morderców, i drugim urozmaiceniem są proceduralnie generowane mapy.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Dead by Daylight Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Dead by Daylight Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Dead by Daylight.

Oto wyniki skanowania Dead by Daylight.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.
Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Dead by Daylight Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Dead by Daylight Spolszczenie

Dead by Daylight spolszczenie

Dead by Daylight Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Dead by Daylight
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany