Menu

Dead Realm Spolszczenie

Dead Realm Opracowany przez pewne studio Section klimatyczny survival horror, dany do walk wieloosobowej. Areną rozgrywki w Dead Realm jest dawna posiadłość pewnego magnata przemysłowego, w jakiej sto lat wcześniej brutalnie zamordował on bliską rodzinę oraz wszelką służbę. Ich duchy straszą właśnie w budynku, starając się pozbawić bycia każdego, kto przekroczy jego próg. Grupka nieustraszonych przyjaciół postanawia zbadać osławioną nieruchomość i wyjaśnić jej mroczną tajemnicę. Zabawa polega na rywalizacji dwóch grup graczy, z których sami zajmują się w stronie śmiałków, i inni w szukające na nich duchy. Całość przypomina nieco świetną grę w chowanego, gdyż żadna ze części nie posiada żadną bronią, a całą możliwością grania jest interakcja z punktami otoczenia. Zadaniem duchów jest wyeliminować wszystkich, którzy ośmielili się wprowadzić na grunt posiadłości. Ci potrzebują zaś umiejętnie zabierać się, natomiast w razie potrzeby uciekać, ratując nasze mieszkanie.

spolszczenie do Dead Realm

Dead Realm Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Dead Realm Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych przez osoby trzecie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Dead Realm.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Dead Realm Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Instalacja spolszczenia

Kolejność postępowania

1. Należy ściągnąć Dead Realm Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Dead Realm

Oto wyniki skanowania Dead Realm Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów –

Wyniki skanowania spolszczenia Dead Realm

spolszczenie chomikuj.plNasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Dead Realm Spolszczenie chomikuj

 

HostingHosting na którym przechowywane są nasze pliki jest chroniony weryfikacją użytkownika, aby dostęp do spolszczeń mieli jedynie użytkownicy naszego bloga. Dodatkowo na tym hostingu nasze pliki mają dożywotnią gwarancję, czyli nigdy nie zostaną usunięte. Dlatego też niekiedy przy próbie pobrania spolszczenia możesz zostać poproszony o podanie nr telefonu.

.

screenyScreeny aplikacji Dead Realm Spolszczenie

Dead Realm spolszczenie

Dead Realm spolszczenie chomikuj

Dead Realm spolszczenie pobierz

Dead Realm spolszczenie napisy pl

spolszczenie downloadDead Realm Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Dead Realm
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz