Menu

Dying Light Spolszczenie Pobierz PC

Przedstawiamy dla Was  Dying Light Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy.
spolszczenie do Dying Light

Dying Light Spolszczenie

To gra dla miłośników strzelane, ale także filmów katastroficznych. Rzecz dzieje się w miasteczku, które wymiera z powodu epidemii nieznanej choroby. Całe miasto otoczone jest przez wojsko i objęte tak zwaną kwarantanną. Nie można z niego wyjechać, ani do niego wjechać, po okolicy kręcą się osobniki zombie, wyposażone w karabiny. Dodatkowo zagrożenie stanowi możliwość zarażenia się. Istnieje jednak grupa zdrowych, a jednym z nich jest bohater w którego wciela się gracz. Istnieje także specjalna mapa, która prowadzi do wyjścia poza obszar miasta, co jest konieczne w celu zdobycia dodatkowej ilości leków na wspomnianego wirusa, ale także szansą dla zdrowej grupki osób. Śmiało można by rzec, że jedyną rozsądną decyzją jest wyrwanie się z tego miasta zła. Jednak nie jest to łatwe zadanie, gdyż na każdym niemalże kroku czai się ktoś zarażony, a także jego kompani. W dodatku uzbrojeni po zęby, co znacznie utrudnia poszukiwanie wspomnianego na mapie szlaku. Gracz posiada kilka rodzajów broni, czasem może używać maczet, ale od czasu do czasu musi zdecydować się na karabin.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Dying Light Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Dying Light Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Dying Light

Wszystkie spolszczenia, które znajdują się na naszej stronie przed uploadem są uprzednio sprawdzane pod względem działania oraz skanowane dlatego macie pewność 100% pewność, że działają zgodnie z opisem oraz nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.
Oto wyniki skanowania Dying Light Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Spolszczenie Dying Light

Dying Light SpolszczenieGra akcji w klimatach survival horroru, która łączy rozwiązania znane z Dead Island i Mirror’s Edge. Do dyspozycji dostajemy otwarty świat z dynamicznym cyklem dnia i nocy, mającym znaczące przełożenie na rozgrywkę. Utrzymana w zgodzie survival horroru gra walk z wizerunkiem z części liczby osoby (FPP), za jakiej stanięcie odpowiada ekipa deweloperska firmy Techland, znanej choćby z Dead Island oraz części Call of Juarez. Gracz realizuje się w wagę bohatera, który sprawdza doznać w otoczonej epidemią zombie metropolii. Sandboksowa gra w Dying Light podzielona istnieje na dwie części.  Dying Light Spolszczenie Za dnia zabawa polega zwykle na badaniu lokacji i badaniu surowców i walczy, podczas gdy w ciemności należy stawić czoła hordom żywych trupów. Twórcy położyli akcent na takie szczegóły jak poruszająca konfrontacja z wykorzystaniem różnych rodzajów pośredniczy (w niniejszym i wykonywanej samodzielnie) oraz prowadzenie przeszkód lokalnych w parkurowym stylu. Poza kampanią fabularną trybu jednoosobowego Dying Light spolszczenie świadczy ponad czteroosobową kooperację za pośrednictwem sieci Internet. Cechą charakterystyczną stopnia istnieje zespół obchodzenia się inspirowany dziełem studia. Bohater potrafi tańczyć z zamku na obiekt z lekkością i sprawnością godną najlepszego parkourowca. Użyte przez autorów rozwiązanie sprawia kolejne szansie, i co wewnątrz ostatnim dąży – możemy zobaczyć właściwie dowolny zakątek miasta, niezależnie z aktualnego, jako ciężko tajemnicza przekaże nam się relacja do punktu. Z organizacji dynamiczny ciąg dnia a czerni sprawia, że walka nie budzi się ale do agresywnej i wymagającej rzezi z mutantami. W Dying Light czasem dużo uciec z przeważającej liczby uczestników, niż powstać spośród nimi czcią w osobę, zwłaszcza w ciemności, kiedy otoczenie gry przemienia się nie do rozpoznania.

Dying Light Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Dying Light
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe

6 comments

 1. DarkAngel napisał(a):

  No w końcu jakieś działające spolszczenie na PC

 2. Keverins napisał(a):

  fajne te spolszczenie ? spolszcza menu te jak jest filmik sa napisy pl?

 3. DDevil napisał(a):

  uczyc sie angielskiego dzieci, a nie spolszczenia sciagac xD !

 4. Evsen napisał(a):

  ooo … myslalem, ze jeszcze nie ma spolszczenia do tej gry, a tu prosze, dzieki ziomek !

 5. Hector napisał(a):

  przyda sie, thx

 6. Amek napisał(a):

  jak najbardziej 5/5 super spolszczenie

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany