Menu

Grand Theft Auto V Spolszczenie PC

Przedstawiamy dla Was Grand Theft Auto V Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy GTA V. Kolejna odsłona bestsellerowej gangsterskiej serii studia Rockstar North, rozgrywająca się w olbrzymim, otwartym świecie miasta Los Santos oraz w jego okolicach, wzorowanych na krajobrazach Los Angeles oraz południowej Kalifornii. Twórcy rozbudowali tytuł pod względem fabuły i jej bohaterów, dodali wiele nowych elementów rozgrywki, a także sprawili, że świat gry zaczął naprawdę żyć własnym życiem.
spolszczenie do Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V Spolszczenie

Piąta, pełnoprawna odsłona bardzo modnej serii gier akcji, nad której rozwojem pieczę sprawuje studio Rockstar North we wymiany z koncernem Take Two Interactive. Miejscem prac Grand Theft Auto V spolszczenie jest fantastyczne miasto Los Santos (wzorowane na Bilet Angeles), a fabuła gromadzi się na perypetiach trójki bohaterów: Michaela De Santy, Trevora Philipsa i Franklina Clintona, którym wiadome są konflikty z założeniem. Twórcy gry pozostali wierni sandboksowemu modelowi rozgrywki, pozwalając graczom na prawdziwą możliwość w osiąganiu założeń oraz wspominaniu się po wirtualnym mieście. Koszty pracy oraz reklam tytułu oszacowane pozostawiły na więcej 360 milionów dolarów, co załatwiło wszystkie wcześniejsze zapisy w domeny gier wideo.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Grand Theft Auto V Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć GTA 5 Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Grand Theft Auto V

Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz GTA 5 Spolszczenie chomikuj.

Spolszczenie Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V spolszczenie pobierz

Gra o całościowym tytule Grand Theft Auto V spolszczenie, to historia typa, który wplątują się w gangsterskie porachunki oraz interesy świata zbrodni. Wraz z kompanami musi wykonać serię niebezpiecznych napadów, a także za każdy razem zwiać tamtejszej policji. Cóż, aby przetrwać w bezlitosnym świecie, w którym wygrywają tylko nieliczni, decyduje się na działanie w pojedynkę. Bardzo ciekawa i realistyczna sceneria sprawia, że nieraz można zapatrzeć się na bezdroża, pagórki, czy przebiegającą gdzie się tylko da dziką zwierzynę. Terenowe auta, pozwalają na dość szybką i niebezpieczną jazdę, ale bardzo mocno przydają się do wspomnianej już ucieczki. Do dyspozycji gracza są między innymi nowe uzbrojenie oraz mocne pojazdy. Gra posiada bardzo dużą rozdzielczość, przez co jej grafika wydaje się być dość wyjątkowo realistyczna, jak gdyby sam grający nie był tyko postacią z gry, ale aktorem w dobrym filmie fabularnym. A to wzmaga doznania estetyczne, a także sympatię do właśnie tej gry. Krótko mówiąc GTA 5 spolszczenie taka zabawa wciąga, nawet zagorzałych przeciwników gier na PC, Xboxa, czy Windowsa, nie sposób się oprzeć pokusie wypróbowania własnych sił latania helikopterem, czy ucieczki przed stróżami prawa.
Grand Theft Auto V Spolszczenie Pobierz
Spolszczenie do gry: GTA 5
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany