Menu

GTA San Andreas Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was GTA San Andreas Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy GTA San Andreas. Kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych i najbardziej kontrowersyjnych gier wszechczasów, w której gracz ma okazję wcielić się w drobnego rzezimieszka, a następnie tworząc własny, kryminalny życiorys samemu stanąć na czele mafii.
spolszczenie do GTA San Andreas

GTA San Andreas Spolszczenie

Kontynuacja kontrowersyjnego cyklu Grand Theft Auto – jedynej spośród najjaśniejszych serii wszechczasów, która umożliwiła graczom przyłączyć się w osobę drobnego rzezimieszka i rozsławiła w świecie gier firmę Rockstar Games. Nowa edycja rozrywki więc najmocniejsza z jeszcze danych części, w jakiej zasięg działania gracza – stan San Andreas – jest częściowo trzykrotnie dłuższy z ostatniego pokazanego w Vice City. Wśród wielu zatwierdzonych przez bogów nowości warto zastąpić przede każdym zmienione AI mieszkańców, możliwość mobilizowania do pomocy nowych uczestników gangu, większą interakcję z różnorodnymi budynkami, wprowadzenie współczynnika głodu, możliwości pływania lub skorzystania innych materiałów lokomocji (np. rower). Ogół to dodano masą dużych aktywności dodatkowych, podkreślających sandboksowy charakter rozgrywki. Całości dopełnia dekoracyjna oprawa graficzna, utrzymana w spokoju lat 90-tych i substancja ulubionej muzyki, dostępnej dzięki wielu tematycznym stacjom radiowym.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać GTA San Andreas Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć GTA San Andreas Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry GTA San Andreas

Screeny aplikacji GTA San Andreas Spolszczenie

GTA San Andreas spolszczenie

GTA San Andreas Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: GTA San Andreas
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

One comment

  1. GokuSSJ4 napisał(a):

    Troche trzeba sie nakombinowac ze sciagnieciem, ale jak dla mnie warto ;p

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany