Menu

Hollow Spolszczenie Pobierz PC

[member]Przedstawiamy dla Was Hollow Spolszczenie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkowania przez zwykłych graczy.[/member]

Hollow Spolszczenie

Zrobiona w stylu horroru science fiction gra przygodowa autorstwa polskiego studia Forever Entertainment. W Hollow zajmujemy się w glebę pilota, który dochodzi na indywidualną stację obcą na orbicie Saturna, i swym przeznaczeniem jest rozwiązanie tajemnicy uniknięcia jej grupy. Funkcję tę ogranicza jednak fakt, że mieszkanie to mieszkają zmutowane, humanoidalne istoty, którym w procesie zabawy nasz bohater musi stawić czoła. Akcję badamy z cechy ważnej kobiety, a rozgrywka spędza się przede ludziom na eksploracji otoczenia, rozwiązywaniu zagadek społecznych i akcji z dzikimi mutantami. Środek do rozpoznania opowiedzianej historii ma i hakowanie laptopów oraz pytanie notatek pozostawionych przez organów grupy. Całość identyfikuje się klimatyczną oprawą dźwiękową oraz klaustrofobicznym klimatem, przywodzącym na planuj klasyczne zabawy i filmiki z pogranicza horroru i science fiction.
Screeny aplikacji spolszczenie Hollow chomikuj

Aby poprawnie zmienić Hollow Napisy PL nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć spolszczenie do Hollow
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się Hollow spolszczenie

No comments

Dodaj komentarz

klasa 7 sprawdziany

Polub nasz fanpage