Menu

Metal Gear Solid V The Phantom Pain Spolszczenie

Kolejna odsłona popularnej serii gier akcji, w których rozgrywka skupia się przede wszystkim na niespostrzeżonym skradaniu się wśród niczego nie podejrzewających patroli wroga. Tytuł zaoferował kilka zmian w stosunku do poprzednich części cyklu, takich jak otwarty świat oraz możliwość korzystania z pojazdów. Takie serie jak Metal Geat Solid to legendy, których w świecie graczy nie trzeba raczej nikomu polecać.
spolszczenie do Metal Gear Solid V The Phantom Pain

Metal Gear Solid V The Phantom Pain Spolszczenie

Jedna z najlepszych skradanek w historii przygotowuje się do kolejnej odsłony –The Phantom Pain – o której już specjaliści mówią w kuluarach, że może być to najlepsza część sagi. Jak zawsze w przypadku znanych tytułów wielu graczy oczekuje, że gra szybko pojawi się również w wersji pirackiej. Ponieważ rozgrywka zawsze w tej sadze zmuszała do myślenia przy wersji nielegalnej gry Metal Gear Solid V Phantom Pain spolszczenie jest niemalże koniecznością. Bez niego graczom w Polsce, nie potrafiącym biegle posługiwać się chociażby angielskim trudno będzie przejść przez całą rozgrywkę. Wiadomo, wersje oficjalne, legalnie w Polsce zakupione z pewnością będą wyposażone w spolszczenia i tłumaczenia, jednak przy pirackich kopiach mogą pojawiać się problemy. Szczególnie, że patrząc na Metal Gear Solid V Phantom Pain spolszczenie może często okazać się przykrywką do próby oszustwa.
Jak więc w stosunkowo łatwy sposób uniknąć tego typu problemów? Po pierwsze wszelkie kopie nielegalne warto pobierać, jeśli za darmo, to z serwisów sprawdzonych, takich jak chociażby chomikuj. Koniecznie trzeba patrzeć na ich komentarze, oraz historie pobrań. Często możliwe jest ocenianie udostępnianych plików – jeśli ocena jest Waszym zdaniem zbyt niska to odpuście sobie taki plik. Tak naprawdę oszuści w tym temacie żerują nie na niewiedzy graczy, lecz na ich braku cierpliwości. Metal Gear Solid V The Phantom Pain to tytuł, który mocno elektryzuje cały rynek i jest bardzo przez graczy wyczekiwany. Wielu ludzi nie wytrzymuje przysłowiowego ciśnienia i pobiera pliki przed oficjalną premierą, gdzie jeśli nawet trafi na uczciwą wersję gry, to samo spolszczenie nierzadko może pozostawiać naprawdę wiele do życzenia. Tak więc najlepszym doradcą jest w tym wypadku po prostu cierpliwość i rozwaga podczas pobierania. To ustrzeże nas przed problemami i rozczarowaniem. Po kilku tygodniach od oficjalnej premiery, a nawet wcześniej będzie już można śmiało pobierać grę w wersji PL bez większego ryzyka.
Przedstawiamy dla Was Metal Gear Solid V The Phantom Pain Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Metal Gear Solid V The Phantom Pain.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Metal Gear Solid V The Phantom Pain Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Metal Gear Solid V The Phantom Pain Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Metal Gear Solid V The Phantom Pain

Oto wyniki skanowania Metal Gear Solid V The Phantom Pain Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.
Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Metal Gear Solid V The Phantom Pain Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Metal Gear Solid V The Phantom Pain Spolszczenie

Metal Gear Solid V The Phantom Pain Spolszczenie chomikuj

Metal Gear Solid V The Phantom Pain Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Metal Gear Solid V The Phantom Pain
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

9 comments

 1. Gosia napisał(a):

  fajne te spolszczenie ? spolszcza menu te jak jest filmik sa napisy pl?

 2. Ruda napisał(a):

  Testowal to juz ktos ? Bardzo potrzebuje tego spolszczenia. Prosze o szybka odpowiedz

 3. Omega napisał(a):

  mozna pobierac, recze za dzialanie, sam wyprobowalem

 4. Majsiek+ napisał(a):

  Fajne to spolszczonko???

 5. Kenway Play napisał(a):

  Wszystko ok, dzieki za spolszczenia, działa bez zarzutu 🙂

 6. Kamil napisał(a):

  Spoko, polecam spolszczenie, u mnie działa

 7. zapalniczka napisał(a):

  U mnie też działa 🙂

 8. Wyrzysk napisał(a):

  Wszystko w porządku, polecam to spolszczenie

 9. Pawel napisał(a):

  Spolszczenie działa wyśmienicie, polecam

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage