Menu

Resident Evil Zero HD Spolszczenie

Przedstawiamy Resident Evil Zero HD Spolszczenie. Zremasterowana wersja produkcji, która oryginalnie ukazała się w 2002 roku na konsoli GameCube. Podczas zabawy kierujemy dwiema postaciami – agentką S.T.A.R.S. Rebeccą Chambers oraz byłym marine, Billym Coenem. Możemy przełączać się pomiędzy nimi w dowolnym momencie.
spolszczenie do Resident Evil Zero HD

Resident Evil Zero HD Spolszczenie

Zremasterowana edycja gry Resident Evil Zero, która pokazała się pierwotnie w roku 2002 na konsoli Nintendo GameCube, jako dodatkowa odsłona szczególnie modnej serii survival horrorów firmy Capcom. Pod względem fabularnym, urząd jest prequel całego łańcucha i prowadzi o stanach agentki S.T.A.R.S. imieniem Rebecca Chambers, która idzie do centra Raccoon City z pracą zbadania serii tajemniczych morderstw. Gdy jej helikopter psuje się przed trafieniem do przedmiotu, aby poznać, bohaterka podyktowana stanowi powiązać energie z dotychczasowym marine Billym Coenem, jaki stał poszukiwany przez sąd wojskowy na dożywocie za zabicie 23 osób podczas placówek w Afryce. Z ściany mechaniki, Resident Evil Zero HD nie wychodzi w droga wielki z wcześniejszych odsłon cyklu, gromadząc się na mijaniu kolejnych lokacji, rozwiązywaniu kwestii i rozrywce z uczestnikami. Podczas gry stanowimy przecież do decyzji dwie zasadnicze postaci, pomiędzy jakimi umiemy się przełączać, polecając w razie konieczności ich wyjątkowe atuty.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Resident Evil Zero HD Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Resident Evil Zero HD Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Resident Evil Zero HD.

Oto wyniki skanowania Resident Evil Zero HD Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji Resident Evil Zero HD Spolszczenie
Resident Evil Zero HD Spolszczenie

Resident Evil Zero HD Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Resident Evil Zero HD
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany