Menu

Śródziemie Cień Mordoru Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Śródziemie Cień Mordoru Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Śródziemie Cień Mordoru Middle-earth: Shadow of Mordor to opracowana przez zespół Monolith Productions trzecioosobowa gra akcji osadzona w tolkienowskim Śródziemiu. Jej kampania rozgrywa się przed wydarzeniami z Władcy Pierścieni i opowiada o wskrzeszonym zwiadowcy szukającym zemsty na sługusach Saurona.
spolszczenie do Śródziemie Cień Mordoru

Śródziemie Cień Mordoru Spolszczenie

Wbita w tolkienowskim Śródziemiu gra imprez z obrazem z części trzeciej osoby (TPP). Środziemie: Cień Mordoru jest przedstawieniem studia deweloperskiego Monolith Productions, jakie w rodzimym sukcesu stanowi ponadto takie prace jak Aliens vs Predator 2 i F.E.A.R. Akcja gry formuje się pomiędzy wydarzeniami opisanymi we Hobbicie i Panu Pierścieni. Gracze kierują poczynaniami Taliona, zwiadowcy Gondoru, który za sprawą prastarego elfiego upiora występuje z zmarłych, aby nadać krwawy odwet na pomocach Saurona za śmierć bliskich ukochanych. Sedno rozgrywki stanowią widowiskowe zerwania z grupami przeciwników, w trakcie jakich brać ważna z różnego wyboru ataków oraz sprawności specjalnych. Jednocześnie główną atrakcję prac tworzy system Nemezis, obserwujący swoje wzrosty w wyprawie z armią Saurona i proceduralnie generujący spersonalizowanych przeciwników, jacy obejmują naturalne imię, wygląd, plusy i przyjaźnie, i ponad mają wcześniejsze zerwania z nami oraz mogą oswajać się naszych strategii. Oprawa audiowizualna gry nawiązuje do kinowej sagi Petera Jacksona, i głosu postaciom użyczają profesjonalni aktorzy głosowi, na czele ze renomowanym z linii Uncharted Nolanem Northem.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Wasteland 2 Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Śródziemie Cień Mordoru Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Śródziemie Cień Mordoru

Screeny aplikacji Śródziemie Cień Mordoru Spolszczenie

Śródziemie Cień Mordoru spolszczenie

Śródziemie Cień Mordoru Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Śródziemie Cień Mordoru
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany