Menu

The Flame in the Flood Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was The Flame in the Flood Spolszczenie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy The Flame in the Flood

spolszczenie do The Flame in the Flood

The Flame in the Flood Spolszczenie

W surwiwalu chodzi o zrozumienie swojego otoczenia. Trzeba zrozumieć drzewa, rośliny, zwierzęta, gorąco i zimno – i trzeba wiedzieć, że wszystko to próbuje cię zabić. Trudno jest ocenić grę „The Flame in the Flood”. Czasem wydaje się, że jest to jedna z rzucających najwięcej wyzwań gra, a innym razem zdaje się, że działa ona bez planu i większego zamysłu. Nie ma drugiej takiej gry i sprawia to, że jest ona satysfakcjonująca. Nie każe ci wyciągać wielu wniosków i jest to interesujące w stylu, w jakim operuje niewiele gier. Gra otwiera się, pokazując ci protagonistów: kobietę o imieniu Scout i jej psiego towarzysza, Aesopa. Scout i Aesop muszą przeżyć w niesprzyjających im i ciągle zmieniających się okolicznościach używając sprytu, instynktów i lekcji, które pomogły im zebrać doświadczenie poprzez wiele śmierci. Każda śmierć w tej grze posuwa cię o krok dalej.
To gra o odkrywaniu możliwych połączeń przedmiotów i o przetrwaniu. Największym ładunkiem w twoim arsenale jest Aesop. Potrafi on wyczuć niebezpieczeństwo, szczeka i skieruje cię w stronę dodatkowych środków i pomoże ci w eksplorowaniu otaczającego cię groźnego świata. Przy swoim pierwszym podejściu do tej gry, najprawdopodobniej umrzesz z powodu pragnienia, głodu czy ataku wilków. Za drugim razem zapewne dowiesz się już, jak zdobyć wodę, ale skończysz chory, jeżeli nie pomyślisz o tym, by oczyścić ją z zarazków przez węgiel. Za trzecim razem może złapiesz królika, ale nie będziesz wiedzieć, jak go poprawnie oprawić i przyrządzić. A żeby go przyrządzić, będzie ci potrzebny ogień. Łatwo zauważyć, że gra jest także o tych rzeczach, które bierzemy za pewne i należące się nam. Gdy zaczniesz grę, będziesz mieć tylko w zanadrzu niewielką ilość przepisów, pozwalających ci stworzyć podstawowe przedmioty. Na przykład możesz zrobić kamienny nóż żeby coś upolować, ale żeby przerobić go na siekierę, będziesz już potrzebować dodatkowych składników. Z drugiej strony, używając tego samego noża z innymi składnikami, będziesz mógł stworzyć strzały. Gdy w plecaku masz tylko kilka miejsc, ogromnego znaczenia zaczyna zyskiwać to, co do niego włożysz – będziesz musiał bowiem podjąć tutaj decyzje odnośnie tego, co wybrać, a co odrzucić. A wszystko to przekłada się na twoje przetrwanie. Jeżeli interesuje cię ta gra, pobierz ją oraz spolszczenie z portalu chomikuj.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać The Flame in the Flood Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć The Flame in the Flood Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry The Flame in the Flood.

Oto wyniki skanowania The Flame in the Flood Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów. Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz The Flame in the Flood Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji The Flame in the Flood Spolszczenie

The Flame in the Flood spolszczenie

The Flame in the Flood Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: The Flame in the Flood
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany