Menu

Wiedźmin 3 Dziki Gon Spolszczenie PC

Przedstawiamy dla Was Wiedźmin 3 Dziki Gon Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy.
spolszczenie do Wiedźmin 3 Dziki Gon

Wiedźmin 3 Dziki Gon Spolszczenie

Wiedźmin 3: Dziki Gon to opracowana przez zespół CD Projekt RED gra cRPG. Ponownie wcielamy się w Geralta z Rivii, ale tym razem akcja osadzona jest w świecie o otwartej strukturze. Autorzy gruntownie przebudowali mechanikę walki, zaoferowali nowi silnik oraz położyli znacznie większy nacisk na zadania poboczne. Gra action RPG, będąca trzecią faza przygód Geralta z Rivii. Także gdy we wcześniejszych odsłonach cyklu, Wiedźmin 3 Dziki Gon spolszczenie opiera na przedmiotach twórczości literackiej Andrzeja Sapkowskiego, pomimo nie jest zwykłą adaptacją żadnej spośród jego pozycji. Fabuła Wiedźmin 3 Dziki Gon Spolszczenie gry składa się na mało problemach dotyczących m.in. utraconej miłości Geralta, inwazji Nilfgaardu na Państwa Północy oraz tytułowych, mitycznych łowów. Rozgrywka utrzymana stanowi w sandboksowym stylu, dając graczom pełną samodzielność w badaniu rozległego świata (ponad 40-krotnie korzystniejszego aniżeli w Wiedźmin 2: Zabójcy Królów) oraz sprawianiu setek pobocznych misji. Inwestorzy ze przygotowania CD Projekt RED zadbali o dokładną porcję nowości, w ostatnim współczesny silnik REDengine3, oferujący doskonałej jakości oprawę audiowizualną.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Wiedźmin 3 Dziki Gon Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Wiedźmin 3 Dziki Gon Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Wiedźmin 3 Dziki Gon

Wszystkie spolszczenia, które znajdują się na naszej stronie przed uploadem są uprzednio sprawdzane pod względem działania oraz skanowane dlatego macie pewność 100% pewność, że działają zgodnie z opisem oraz nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.
Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie.

Screeny aplikacji Wiedźmin 3 Dziki Gon Spolszczenie

Wiedźmin 3 Dziki Gon Spolszczenie

Stanowiąca trzecią część przygód Geralta z Rivii fabularna gra akcji, stworzona przez polskie studio. Bazująca na motywach twórczości literackiej Andrzeja Sapkowskiego, podobnie zresztą jak wszystkie jej wcześniejsze części. Na uwagę zasługują niebagatelne efekty realistycznej fabuły. Gracz ma jakby wrażenie współuczestniczenia w zadaniu głównego bohatera, ale także obserwowaniu jego życia, mierzenia się wraz z nim z przeciwnościami losu, czy brakiem potrzebnych do działania przedmiotów, amuletów, czy zwyczajnych wydawać by się mogło narzędzi. Wiedźmin 3 Dziki Gon Spolszczenie to pełna przygód, brutalnych sytuacji, a także scen niczym z horrorów opowieść o męstwie, waleczności, a także wielkiej miłości mogącej wiele ocalić. Wcielając się w postać Gerlata mamy niejako swoistą misję do wypełnienia, nie można jednak zapomnieć o żadnym z wymaganych do jej realizacji narzędzi, gdyż wtedy coś mogłoby się nie udać. Duży „szacun” za efekty specjalne, a także przepiękne chwilami krajobrazy, perfekcyjnie oddające uroki polskiej przyrody, a także wnoszące do gry coś nadzwyczajnego.

Wiedźmin 3 Dziki Gon Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Wiedźmin 3 Dziki Gon
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

6 comments

 1. Pawcio napisał(a):

  Spolszczenie działa bez zarzutu, polecam

 2. Typer napisał(a):

  fajne dostalem ta gre po angielsku ale ta strona mnie uratowala, jestem slaby z angola ^^

 3. DDevil napisał(a):

  uczyc sie angielskiego dzieci, a nie spolszczenia sciagac xD !

 4. Sajmon16 napisał(a):

  wszystko dziala jak nalezy

 5. Vegeta napisał(a):

  Dziala,Goraco Polecam !!!!

 6. AArek napisał(a):

  U mnie też jest ok 🙂

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany