Menu

Abzu Spolszczenie

Abzu Pierwsza napisana gra przez Giant Squids, utworzonego przez Matta Novę, dyrektora artystycznego bardzo atrakcyjnej zabawy Journey (Podróż), dokonanej z chęcią o konsolach z linie PlayStation. Abzu jest interaktywną produkcją eksploracyjną, w jakiej odwiedzamy tajniki tętniącego życiem podwodnego świata. Gracz dodaje się w kotopodobnego nurka, który idzie pod powierzchnię oceanu, gdzie znajduje ławice ryb oraz grupki podwodnych ssaków, i dodatkowo naprawdę wielkie zwierzęta i pozostałości starożytnej cywilizacji. Abzu oferuje prosty układ zarządzania, który powoduje na podwodne zwroty i salta, i jeszcze ujeżdżanie morskich stworzeń, jak chociażby rekina. Niekiedy przyjmie się do każdego miejsca potrzebuje dobrego wykorzystania dostępnych wiedzy lub rozwiązania kwestie logicznej, ale Abzu zajmuje się nie końcu na walce, co na liczb artystycznej. Więc same działa oczarowuje gracza feerią intensywnych barw, masą i różnorodnością podwodnego działania i atrakcyjnymi efektami specjalnymi.

spolszczenie do Abzu

Abzu Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Abzu Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych przez osoby trzecie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Abzu.

Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Abzu Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Instalacja spolszczenia

Kolejność postępowania

1. Należy ściągnąć Abzu Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Abzu

Oto wyniki skanowania Abzu.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów –

Wyniki skanowania spolszczenia Abzu

spolszczenie chomikuj.plNasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Abzu Spolszczenie chomikuj

 

screenyScreeny aplikacji Abzu Spolszczenie

Abzu spolszczenie

Abzu spolszczenie chomikuj

Abzu spolszczenie pobierz

Abzu spolszczenie napisy

spolszczenie downloadAbzu  Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Abzu
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz