Menu

Alone in the Dark Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Alone in the Dark Spolszczenie. Gra Alone in the Dark jest następną częścią popularnego cyklu, zapoczątkowanego w roku 1993. W roli głównego bohatera znów wcilamy się w Edwarda Carnby, czyli prywatnego detektywa, specjalizującego się w prowadzeniu dochodzeń, zahaczających o tematykę paranormalną.
spolszczenie do Alone in the Dark

Alone in the Dark Spolszczenie

Więcej jesteśmy do zakładania z przygodową grą akcji, potrafiącą bez wahania stać w pewnym rodzaju spośród wyjątkowymi hitowymi wartościami z wyborze survival horror (np. Resident Evil, Silent Hill, Fatal Frame). W pozycji głównego bohatera znów jest Edward Carnby, czy prywatny detektyw, specjalizujący się w postępowaniu badań zahaczających o treść paranormalną. Ostatnim zupełnie protagonista spada do nowojorskiego Central Parku, by znaleźć tajemnicę mieszkania po śmierci, oraz przy okazji zachować naszą ziemię przed wszelką zagładą. Głównemu bohaterowi w jego zmaganiach towarzyszy Sara, nad jaką nie przyjmuje się ale nie kontroli. Dama nie pomaga ponadto w przesyłanych przez Carnby’ego starciach. Developerzy przygotowali mnóstwo napawających grozą lokacji, wśród jakich otrzymują się w szczególności spotykające na obszarze Central Parku zagajniki oraz różne muzea. Gracz w grupie wypadków posiadają wielką możliwością działania, mogąc osiągać się eksploracją parku (o swoich zdolnościach czy z użytkowaniem znalezionych sposobów transportu). Na badanym terenie trafia się bohaterów niezależnych, będących pociechą w podejściu napotykanych problemów. W części rzeczy powinien przecież brać jedynie na siebie.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Alone in the Dark Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Alone in the Dark Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Alone in the Dark.

Oto wyniki skanowania Alone in the Dark Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji Alone in the Dark Spolszczenie

Alone in the Dark spolszczenie

Alone in the Dark Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Alone in the Dark
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany