Menu

Assassin’s Creed Brotherhood Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Assassin’s Creed Brotherhood Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Assassin’s Creed Brotherhood. Następna część słynnej serii opowiadającej o starciu dwóch frakcji: Asasynów i Templariuszy. Powracamy do postaci włoskiego zabójcy Ezio, który przenosi się do Rzymu, aby zmierzyć się z kolejnymi przeciwnikami. W Brotherhood wprowadzono sporo dodatków i usprawnień, w tym prosty system zarządzania gildią i możliwość przyzywania na pomoc kompanów. Gra prezentuje też ogromny świat wypełniony zadaniami pobocznymi i różnymi wyzwaniami.ży.
spolszczenie do Assassin’s Creed Brotherhood

Assassin’s Creed Brotherhood Spolszczenie

Gra historii z tematami skradanki i przygodówki, mająca dodatkową edycję przebojowego cyklu Assassin’s Creed. Produkcja studia Ubisoft Montreal jest inną połową tzw. trylogii Ezio. Gracze są szansę zapoznać dalsze losy renesansowego asasyna Ezio Auditore da Firenze (bohatera Assassin’s Creed II). Akcja Assassin’s Creed Brotherhood wysuwa się najbardziej w Rzymie, w jakim ścierają się sklepy możnych domów a gdzie oznacza się siedziba złowrogiego Zakonu Templariuszy. Świetnie swój fanom serii sandboksowy model rozgrywki wzbogacony został o następny punkt – zarządzanie środowiskowymi organizacjami bractwa asasynów. Umożliwia toż póz. na włączanie także informowanie zabójców, jakich ważna zaprosić na współpracę podczas starć z uczestnikami. Po raz pierwszy twórcy postanowili się oraz wprowadzić możliwość zabawy wieloosobowej za pośrednictwem sieci Internet.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Assassin’s Creed Brotherhood Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Assassin’s Creed Brotherhood Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Assassin’s Creed Brotherhood

Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Assassin’s Creed Brotherhood Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Assassin’s Creed Brotherhood Spolszczenie

Assassin’s Creed Brotherhood spolszczenie chomikuj

Assassin’s Creed Brotherhood Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Assassin’s Creed Brotherhood
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

3 comments

  1. Pandaa napisał(a):

    widze, ze spolszczenie jak najbardziej dziala, wiec pobieram ;d

  2. DDevile napisał(a):

    widze, ze spolszczenie jak najbardziej dziala, wiec pobieram ;d

  3. Czapaj napisał(a):

    a juz myslalem ze nie znajde 😀

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany