Menu

Assassin’s Creed Syndicate Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Assassin’s Creed Syndicate Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Assassin’s Creed Syndicate. Assassin’s Creed Syndicate stanowi jest już dziewiątą grą z serii Assassin’s Creed. Seria została wypuszczona przez kanadyjski Ubisoft w dwa tysiące siódmym roku. Seria spotkała się z ogromną sławą i wielu fanów oczekuje najnowszej jej odsłony. W Syndicate ponownie mamy do czynienia z trzecioosobową grą akcji z elementami skradanek i przygodówki. Premiera na konsole Xbox One i Playstation 4 miała miejsce już dwudziestego trzeciego października. Gracze komputerowi muszą niestety trochę jeszcze sobie poczekać, bo Syndicate będzie mieć swoją premierę na pecetach dopiero dziewiętnastego listopada tego roku i zapewne wkrótce dostępne będą crack i spolszczenie.

spolszczenie do Assassin's Creed Syndicate

Assassin’s Creed Syndicate Spolszczenie

Kolejna pełnoprawna odsłona bestsellerowej serii gier akcji, skończona ostatnim zupełnie przez grupę studia Ubisoft Quebec. Po małym romansie z okresami rewolucji francuskiej, ostatnim jednocześnie twórcy cyklu przenoszą graczy do XIX-wiecznego Londynu epoki wiktoriańskiej, gdzie przejmują opiekę nad parą bohaterów: zapalczywym młodzieńcem Jacobem zaś jego siostrą-bliźniaczką Evie. Pomimo iż wykorzystuje zachowała wszystkie istotne elementy cyklu, mechanika rozgrywki uległa jakimś zmianom. Po drogach jeżdżą powozy, które jak w partii Grand Theft Auto możemy odebrać również zastosować do przenoszenia się po mieście. Podstawowym momentem istnieje oraz prowadzenie gangiem Jacoba, czego wynikiem są m.in. częste uliczne bijatyki pomiędzy wrogimi stronnictwami. W Assassin’s Creed: Syndicate szczegółowo odtworzono topografię brytyjskiej stolicy, gdzie bez wysiłku rozpoznamy tak częste miejsca, jak Dom Westminsterski czy Katedra św. Pawła. Bohaterowie otrzymali więcej różną tłumacz i gadżety i naturalne wcześniej umiejętności.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Assassin’s Creed Syndicate Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Assassin’s Creed Syndicate Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Assassin’s Creed Syndicate

Screeny aplikacji Assassin’s Creed Syndicate Spolszczenie

Assassin's Creed Syndicate spolszczenie

Assassin’s Creed Syndicate Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Assassin’s Creed Syndicate
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany