Menu

Battlefield 1 Revolution Spolszczenie PC

Przedstawiamy dla Was Battlefield 1 Revolution Spolszczenie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkowania przez zwykłych graczy.

Battlefield 1 Revolution Spolszczenie

Kompletne wydanie nowej wersji popularnej serii pierwszoosobowych strzelanek z przygotowania DICE, pierwotnie sprzedanej w 2016 roku. Ostatnim całkowicie gracze lądują na terytoria bitew pierwszej wojny światowej jak pojedynczy spośród niewiele żołnierzy mających związek w tymże znakomitym konflikcie. Gra w Battlefield 1: Rewolucja nieco odstaje z starych części, przekazując do trudniejszych, bardziej wyraźnych map i pewności częstej z wczesnych edycji cyklu. Gracze mogą zmierzyć się z wyzwaniami udzielanymi przez kampanię fabularną lub konkurować ze sobą w konstrukcjach systemu multiplayer dla maksymalnie 64 graczy. Nowe dane zaowocowały nie tylko nowym uzbrojeniem, jednak też systemem gry dającym większy ucisk na gry w starciu. Ponadto edycja Battlefield 1: Rewolucja zawiera garść zawartości dodatkowej plus przepustkę premium, zapewniającą wjazd do jakichkolwiek danych DLC, w owym różnych kart i wyposażenia.
Screeny aplikacji Spolszczenie chomikuj
Battlefield 1 Revolution Spolszczenie
Aby poprawnie zmienić Battlefield 1 Revolution Napisy PL nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Battlefield 1 Revolution Spolszczenie
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się Battlefield 1 Revolution PL PC

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage