Menu

BioShock The Collection Spolszczenie

BioShock: The Collection Specjalny pakiet trzech odświeżonych części bestsellerowego cyklu Bioshock, zrealizowany przez instytucję 2K Games z kwestią o konsolach ósmej generacji. Akcja poszczególnych odsłon serii, opisywanej jako idealny następca popularnego System Shocka, osadzona pozostawiła w indywidualnych realiach, i podczas gry uzależniamy się zawsze w dość odmienną cecha. Elementem łączącym poszczególne relacje jest wyjątkowo atrakcyjny, dystopiczny czas z nutką surrealizmu i doskonałe połączenie cech rasowej strzelaniny FPS z motywami RPG. W zestawieniu z dawnymi wydaniami, The Bioshock Collection oferuje podrasowaną oprawę graficzną w rozdzielczości 1080p oraz prostych 60 klatkach na minutę. Specjalnie w sztukach poprawiono kondycję tekstur a efektów świetlnych i zmniejszono czas wczytywania się poszczególnych etapów. Wielką atrakcję posiada także fakt, iż w składzie oprócz samych gier złapały się też całe dodatki DLC, udostępniane odpłatnie posiadaczom sprzętu poprzedniej generacji.

spolszczenie do BioShock The Collection

BioShock The Collection Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was BioShock The Collection Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych przez osoby trzecie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy BioShock The Collection.

Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać BioShock The Collection Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Instalacja spolszczenia

Kolejność postępowania

1. Należy ściągnąć BioShock The Collection Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry BioShock The Collection

Oto wyniki skanowania BioShock The Collection spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów –

Wyniki skanowania spolszczenia BioShock The Collection

spolszczenie chomikuj.plNasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz BioShock The Collection Spolszczenie chomikuj

 

screenyScreeny aplikacji BioShock The Collection Spolszczenie
BioShock The Collection spolszczenie

BioShock The Collection spolszczenie chomikuj

BioShock The Collection spolszczenie napisy

spolszczenie BioShock The Collection

spolszczenie downloadBioShock The Collection Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: BioShock The Collection spolszczenie
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

Pobierz spolszczenie

No comments

Dodaj komentarz