Menu

Borderlands The Pre-Sequel Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Borderlands The Pre-Sequel Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Borderlands The Pre-Sequel. Kolejna część postapokalitpycznej serii gier FPS z trybem kooperacji, będąca spoiwem pomiędzy wydarzeniami z części pierwszej i drugiej. Akcja gry przenosi się na księżyc planety Pandora, w związku z czym twórcy skupili się na nowej mechanice rozgrywki i zmianie scenerii.
spolszczenie do Borderlands The Pre-Sequel

Borderlands The Pre-Sequel Spolszczenie

Trzecia edycja serii Borderlands, pozostająca pod względem fabularnym pomost pomiędzy wydarzeniami opisanymi w Borderlands i Borderlands 2. Produkcją Borderlands: The Pre-Sequel! wcieliło się studio 2K Australia przy pomocy z Gearbox Software. Akcja gry prowadzi się na miesiącu planety Pandora, a gracze kierują poczynaniami bohaterów chodzących na pracę przyznawanej przez Handsome Jacka korporacji Hyperion. Analogicznie niczym we wcześniejszych walkach z zestawie, twórcy przygotowali cztery grywalne postaci (Athena the Gladiator, Wilhelm the Enforcer, Nisha the Lawbringer i Fragtrap), spośród jakich wszystka należy do różnej sali również dysponuje niezwykłe umiejętności. Deweloperzy pozostali wierni rozbudowanemu systemowi kooperacji dla maksymalnie czterech graczy i komiksowej stylistyce oprawy wizualnej. Zmiany otoczyły natomiast silnik fizyki, który ceni zmniejszoną siłę grawitacji.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Borderlands The Pre-Sequel Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Borderlands The Pre-Sequel Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Borderlands The Pre-Sequel

Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Borderlands The Pre-Sequel Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Borderlands The Pre-Sequel Spolszczenie

Borderlands The Pre-Sequel spolszczenie chomikuj

Borderlands The Pre-Sequel Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Borderlands The Pre-Sequel
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

3 comments

  1. Vegeta napisał(a):

    Dziala,Goraco Polecam !!!!

  2. Ancia napisał(a):

    bezpoblemowo mozna pobierac

  3. Gooper napisał(a):

    mozna pobierac, recze za dzialanie, sam wyprobowalem

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany