Menu

Bully Scholarship Edition Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Bully Scholarship Edition Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Bully Scholarship Edition. Bully: Scholarship Edition to połączenie gry akcji z elementami zręcznościowymi. Tytuł stanowi wznowienie gry Bully (znanej w Europie pod nazwą Canis Canem Edit) wydanej w 2006 roku na Playstation 2. Swego czasu zgarnęła ona sporo nagród, włącznie z tytułem „Najlepszej Gry 2006 roku”. Za konwersję na platformę PC odpowiedzialne jest studio Rockstar Vancouver.
spolszczenie do Bully Scholarship Edition

Bully Scholarship Edition Spolszczenie

Bully (znana zarówno pod marką Canis Canem Edit) to delikatna gra akcji studia Rockstar Games, która wyświetliła się pierwotnie na PlayStation 2, i dalej w odświeżonej wersji Scholarship Edition oraz na laptopach PC oraz konsolach siódmej generacji. Akcja gry dostarcza nas do idealnej szkoły Bullworth Academy, stanowiącej związaniem elitarnej placówki edukacyjnej z zajęciem resocjalizacji dla nastolatków bandytów. Włączamy się w istota nastolatka, starającego się doznać w współczesnych rzadkich warunkach, i na znanej podróży hamują nie tylko zwykli nauczyciele, a dodatkowo negatywnie nastawieni rówieśnicy. Akcję oglądamy z strony trzecioosobowej, i podczas imprezy zatrzymujemy się wykonywaniem różnych zadań, jakich przedmiotem zapewne istnieć także zyskanie sobie przychylności partnerów i znajomych, kiedy także wystawianie na ogniach kadrze pedagogicznej. Możemy więcej dodać się do własnego gangu, który wartością próbuje zaprowadzić etapy w najdroższej okolicy.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Bully Scholarship Edition Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Bully Scholarship Edition Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Bully Scholarship Edition

Oto wyniki skanowania Bully Scholarship Edition Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.
Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Bully Scholarship Edition Spolszczenie chomikuj

Screeny aplikacji Bully Scholarship Edition Spolszczenie

Bully Scholarship Edition Spolszczenie chomikuj

Bully Scholarship Edition Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Bully Scholarship Edition
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

4 comments

 1. Shiffer13 napisał(a):

  Teraz bede czesciej wbijal tutaj po jakies pliczki, swietna strona

 2. Karolina napisał(a):

  wszystko dziala gdy zrobi sie z poleceniami

 3. Literatka napisał(a):

  skad Ty masz te wszystkie spolszczenia czlowkieku xD ? jestes genialny

 4. Wator napisał(a):

  ooo … dobrze ze tutaj jest to spolszczenie

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany