Menu

Call of Duty Advanced Warfare Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Call of Duty Advanced Warfare Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Call of Duty Advanced Warfare. Kolejna odsłona popularnej strzelanki FPP, tym razem wyprodukowana przez studio Sledgehammer Games, założone przez byłych pracowników Visceral Games. Akcja produkcji rozgrywa się w przyszłości, w roku 2054. Gracz wciela się doskonale wyszkolonego żołnierza, który wraz ze swoim oddziałem musi zapanować nad chaosem rywalizacji między prywatnymi korporacjami militarnymi.
spolszczenie do Call of Duty Advanced Warfare

Call of Duty Advanced Warfare Spolszczenie

Nowa wersja kultowej serii strzelanin FPS, wywołanej przez markę Activision w 2003 roku. W kontrakcie z wyprzedzeniem części na 3-letni cykl produkcyjny, stworzeniem tytułu podporządkowało się młode studio Sledgehammer Games, w jakim zatrudnienie znaleźli twórcy takich firm, jak Dead Space czy The Godfather. Akcja gry czeka nas w krótką przyszłość, w jakiej na sposób ludzkości rusza prywatna firma militarna ATLAS, pragnąca przywrócić sposób w obciążonym w kampanii świecie. Advanced Warfare toż wyraźnie dużo futurystyczna z bieżących odsłon cyklu, a rozgrywka wprowadza się do pewnego zastosowania najróżniejszych osiągnięć technologii wojskowej. Żołnierze mają m.in. z regulujących siłę, siła oraz kompetencję kamuflażu specjalnych egzoszkieletów, a oprócz innych gadżetów znajdziemy oraz małe drony czy samochody latające typu hoverbike i aktywne osłony, jakie potrafimy rozwijać podczas wymiany ognia.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Call of Duty Advanced Warfare Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Call of Duty Advanced Warfare Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Call of Duty Advanced Warfare

Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Game Dev Tycoon Spolszczenie chomikuj

Screeny aplikacji Call of Duty Advanced Warfare Spolszczenie

Call of Duty Advanced Warfare spolszczenie chomikuj

Call of Duty Advanced Warfare Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Call of Duty Advanced Warfare
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany