Menu

Call of Duty Black Ops 3 Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Call of Duty Black Ops 3 Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Call of Duty Black Ops 3. Kolejna odsłona popularnej serii strzelanek tworzonych przez wewnętrzne studia (Sledgehammer Games, Infinity Ward oraz Treyarch) firmy Activision. W produkcji uczestniczymy w emocjonującej kampanii dla jednego gracza oraz w różnych trybach multiplayer.
spolszczenie do Call of Duty Black Ops 3

Call of Duty Black Ops 3 Spolszczenie

Dwunasta pełnoprawna odsłona bestsellerowej serii strzelanin firmy Activision, będąca naturalną kontynuację wątków zaczętych w starych częściach cyklu autorstwa studia Treyarch. Akcja Call of Duty: Black Ops III wydostaje się 40 lat po wydarzeniach opisanych w Black Ops II, w pogrążonym w chaosie świecie przyszłości, gdzie istotny punkt są zmiany klimatyczne, odbywające się zapasy surowców naturalnych oraz ideologiczny podział społeczeństwa. Pewnym spośród charakterystycznych projektów militarnych jest oraz system NDI, zezwalający na egzotyczną dotąd koordynację działań części na całym globie. W zabawie podążamy śladem jednej z grup, która podczas prac utraciła związek z bazą. Wszystko uważa na ostatnie, że ze potrzebą powiązany stanowi najwspanialszy w przygodzie wyciek danych narodowych. Pod względem mechaniki Call of Duty: Black Ops III wyróżnia się nieco bardziej prostą strukturą map i łatwością rozegrania akcji w zabiegu kooperacji. Największych zmian doczekał się jednak tryb multiplayer, w którym zawarto zostawił na 9 klas.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Call of Duty Black Ops 3 Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Call of Duty Black Ops 3 Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Call of Duty Black Ops 3

Screeny aplikacji Call of Duty Black Ops 3 Spolszczenie

Call of Duty Black Ops 3 spolszczenie

Call of Duty Black Ops 3 Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Call of Duty Black Ops 3
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany