Menu

Caravan Spolszczenie

Oryginalny miks gatunkowy zawierający składniki strategii, RPG-a typu roguelike, gry dobrej i eksploracyjnej. Tytuł został opracowany przez system deweloperski it Matters Games, producenta gier przeglądarkowych i aktywnych. Caravan zachęca nas na Półwysep Arabski z powodu swej ery. Środowisko to opisano z ochroną o elementy historyczne, co aczkolwiek nie przeszkodziło twórcom dać w nim składników baśniowych pobranych z historii Bliskiego Wschodu. W rozgrywce przyłączamy się w osobę głowy rodziny handlowej i prowadzimy karawanie. Stosując z karty, wybieramy nowe projekty jazdy i prowadzi, i ponadto dajemy wiarę w wódkę a ciężary na licytację. Podczas podróży stawiamy czoła zdarzeniom losowym – w takich okresach widzimy dwuwymiarowy podgląd karawany. Podobnie dzieje się w centrach, gdzie możemy handlować oraz wzmacniać zdolności postaci. Rozrywka i sprzedawanie się zostały ukazane w kompozycji oryginalnej minigry, stosującej zasady przyjemności w papier-kamień-nożyce oraz interpretacji w kości.

spolszczenie do Caravan

Caravan Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Caravan Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych przez osoby trzecie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Caravan.

Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Caravan Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Instalacja spolszczenia

Kolejność postępowania

1. Należy ściągnąć Caravan Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Caravan

Oto wyniki skanowania Caravan spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów –

Wyniki skanowania spolszczenia Caravan

spolszczenie chomikuj.plNasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Caravan Spolszczenie chomikuj

 

screenyScreeny aplikacji Caravan Spolszczenie

Caravan spolszczenie

2

  4

spolszczenie downloadCaravan Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Caravan spolszczenie
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

Pobierz spolszczenie

No comments

Dodaj komentarz