Menu

Doom 3 BFG Edition Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Doom 3 BFG Edition Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Doom 3 BFG Edition.Doom 3: BFG Edition to przygotowany przez studio deweloperskie id Software pakiet zawierający zremasterowaną wersję gry Doom 3 wraz z dodatkiem Resurrection of Evil, a także nowymi materiałami, wzbogacającymi rozgrywkę. Bonusowym dodatkiem do tej edycji są pierwsze dwie odsłony kultowej serii FPS.
spolszczenie do Doom 3 BFG Edition

Doom 3 BFG Edition Spolszczenie

Zremasterowana edycja trzeciej edycji kultowej serii strzelanin FPS studia id Software, odświeżona w 10 rocznicę premiery wzoru z chęcią o klientach PC oraz konsol siódmej generacji. Podczas gry zajmujemy się w budowę komandosa, który trwa przekazany do tajnego instytutu badawczego na Marsie, celem usunięcia przypadkowo otwartego międzywymiarowego portalu, poprzez jaki na świat wydostały się rozmaite piekielne bestie. Edycja BFG oferuje całą zawartość gry strategicznej wraz z smakiem Resurrection of Evil, jednakże w układzie znajdziemy także całkowicie inny, 7-poziomowy epizod The Lost Mission. Całość cechuje się podrasowaną oprawą graficzną z teksturami o większej rozdzielczości również wzmocnieniem dla technologii stereoskopowego 3D i głosie wielkiego w guście 5.1. Z propozycją o graczach konsolowych gruntownie przebudowano te rodzaj zarządzania także zespół checkpointów. Dodatkową atrakcją pliku są dwie ważne wersji cyklu: Doom i Doom II, wydane pierwotnie w latach 1993-94.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Doom 3 BFG Edition Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Doom 3 BFG Edition Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Doom 3 BFG Edition

Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Doom 3 BFG Edition Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Doom 3 BFG Edition Spolszczenie

Doom 3 BFG Edition spolszczenie

Doom 3 BFG Edition Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Doom 3 BFG Edition
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

One comment

  1. Gracz napisał(a):

    Przed chwilą zainstalowałem i wszystko ok

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany