Menu

Dying Light The Following Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Dying Light The Following Spolszczenie. Z pewnością można nazwać grą roku 2015. Grę opracowało polskie studio Techland. Zbierała praktycznie same pozytywne recenzje i cieszyła się ogromnym zainteresowaniem użytkowników. Być może z wdzięczności za okazaną sympatię, studio postanowiło wypuścić w 2016 roku dodatek: „The Following”. Co można powiedzieć o „Dying Light: The Following”? Dużo dobrych rzeczy. Przede wszystkim pod względem treściowym, dodatek ten jest naprawdę ogromny. „The Following” stanowi zupełnie odrębną kampanię.
spolszczenie do Dying Light The Following

Dying Light The Following Spolszczenie

Rozgrywka pozostaje taka sama – skaczemy po budynkach z niesamowitą lekkością i chlastamy zombie maczetami na części pierwsze, zbieramy wszystko to, co tylko może się nam przydać – czyli tak, jak to było w części poprzedniej. Są jednakże istotne rzeczy, które uległy zmianie. Jakie? Największą nowością jest oczywiście nowy środek transportu – samochód. A raczej coś, co wygląda tak, jakby było dziełem przypadku niczym makaron z alfabetem w zupie. Części naszego pojazdu – bo samochodem tego raczej się nazwać nie da – eksploatują się z czasem i wymagają wymiany i naprawy – podobnie, jak to jest z posiadaną przez nas bronią. Nasz wehikuł wymaga także oczywiście benzyny – lepiej nie doprowadzić do tego, żeby z jakichkolwiek przyczyn wysiadł nam w środku nocy, kiedy to zombie są najbardziej żywotne i chętne do niezbyt radosnej zabawy z nami. Ale skąd mamy wziąć części i benzynę? Ano poprzez dobieranie się do innych wraków i rozmontowywanie ich na kawałki. Cały czas rozwijamy swoje umiejętności kierowcy, dzięki czemu możemy także rozbudowywać nasze autko – monstrum. Po tym, jak się jeździ, widać, że Techland wie, co to samochodówka. Natomiast jeżeli chodzi o fabułę, to jest ona na tym samym poziomie, co w oryginale. Opowieść jest raczej średnia, ale dość wciągająca. Na tyle wciągająca, że chce się nam grać dalej, choć zdecydowanie nie jest to historia, którą będziemy wspominać latami. Jest to intrygująca rozwalanka zombiaków z całkiem ciekawą fabułą. Jeżeli jesteś zainteresowany tą polską produkcją, to pobierz ją z portalu chomikuj. Spolszczenie nie będzie ci potrzebne.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Dying Light The Following Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Dying Light The Following

Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Dying Light The Following Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Dying Light The Following Spolszczenie

Dying Light The Following spolszczenie

Dying Light The Following Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Dying Light The Following
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany