Menu

Earthlock Festival of Magic Spolszczenie

Niezależna produkcja typu cRPG z turowym sposobem walki, dająca się kolorową oprawą plastyczną oraz cudownym klimatem. Earthlock: Festival of Magic zostało sprzedane w trzech epizodach. Gra stawia nas do dobrego świata wypoczywającego na ziemi Umbra, która uległa katastrofie na wynik złapania jej przepływie obrotowego. W produkcie tragedii jakaś porcja świata jest nadal spalana słońcem, i inną warstwa wieczny lód. Gracz włącza się w małego poszukiwacza skarbów, który wędrując po skończonej ziemi kompletuje kadrę i przeżywa poznać tajemnicę prostą za kataklizmem. Drugą grywalną bohaterką jest początkująca zwiadowczyni – dopuszczalne jest lekkie zmienianie się pomiędzy obojgiem. Wędrowanie po Umbrze robi się dzięki karcie świata, zaś w szczególe wystąpienia z uczestnikami jesteśmy przekazani na wyjątkową planszę. Sposobem do osiągnięcia w turowych konkurencjach jest płynne wykorzystanie wiedze obojga bohaterów. Gracz wymaga jeszcze zalecać naszą bazą wypadową, gdzie pracuje postaci, pełni i dostosowuje towar i wykonywa magiczny ogródek.

spolszczenie do Earthlock Festival of Magic

Earthlock Festival of Magic Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Earthlock Festival of Magic Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych przez osoby trzecie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Earthlock Festival of Magic.

Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Earthlock Festival of Magic Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Instalacja spolszczenia

Kolejność postępowania

1. Należy ściągnąć Earthlock Festival of Magic Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Earthlock Festival of Magic

Oto wyniki skanowania Earthlock Festival of Magic spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów –

Wyniki skanowania spolszczenia Earthlock Festival of Magic

spolszczenie chomikuj.plNasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Earthlock Festival of Magic Spolszczenie chomikuj

screenyScreeny aplikacji Earthlock Festival of Magic Spolszczenie
Earthlock Festival of Magic spolszczenie

Earthlock Festival of Magic spolszczenie chomikuj

Earthlock Festival of Magic spolszczenie napisy

spolszczenie Earthlock Festival of Magic

spolszczenie downloadEarthlock Festival of Magic Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Earthlock Festival of Magic spolszczenie
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

Pobierz spolszczenie

No comments

Dodaj komentarz