Menu

For Honor Spolszczenie

Wbita w quasi-historycznych realiach trzecioosobowa gra akcji, ukierunkowana na walkę sieciową. Za powstanie tytułu odpowiada doświadczone studio Ubisoft Montreal, biorące na koncie tak modne serie jak FarCry oraz Assassin’s Creed. W atrakcji naprzeciw siebie następują trzy części: The Chosen, The Legions i The Warborn, wzorowane odpowiednio: na japońskich samurajach, europejskich rycerzach oraz skandynawskich Wikingach. Podczas zabawy wszą ze okolic reprezentują dziesiątki wojowników, działaj dopiero po 4 spośród nich pytanych jest poprzez ludzkich polityków oraz zaopatrzonych w oryginalne zdolności, jakie potrafią przechylić szalę osiągnięcia w podstawowych czynnikach bitwy. W muzyce położono wielki ucisk na realne odwzorowanie sposobów walki poszczególnych wojowników, oraz w walkach zasadnicze zadanie odgrywa umiejętność serwowania się bronią białą, odpowiednia procedura też dodatkowe zdolności bohaterów. Uzupełnieniem trybu sieciowego jest minikampania fabularna, spełniająca funkcję przedstawienia w tajniki rozgrywki.

spolszczenie do For Honor

For Honor Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was For Honor Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych przez osoby trzecie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy For Honor.

Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać For Honor Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Instalacja spolszczenia

Kolejność postępowania

1. Należy ściągnąć For Honor Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry For Honor

Oto wyniki skanowania For Honor spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów –

Wyniki skanowania spolszczenia For Honor

spolszczenie chomikuj.plNasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz For Honor Spolszczenie chomikuj

 

screenyScreeny aplikacji For Honor Spolszczenie

For Honor spolszczenie

For Honor spolszczenie chomikuj

For Honor spolszczenie napisy

spolszczenie For Honor

spolszczenie downloadFor Honor Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: For Honor spolszczenie
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

Pobierz spolszczenie

No comments

Dodaj komentarz