Menu

Galactic Junk League Spolszczenie

Wieloosobowy symulator starć statków kosmicznych, wypracowany przez studio Pixel Federation. Gracz zajmuje się w glebę pilota własnoręcznie skonstruowanego statku, do jakiego zrobienia wykorzystuje walający się po świecie złom. Parametry oraz efektywność bojowa danych części pragną nie wyłącznie z wybranego modelu (od zwrotnej fregaty po ciężki pancernik), a i z danego uzbrojenia. Do znanej decyzji oddano zróżnicowany arsenał – obok karabinów Gaussa, rakiet i laserów, wchodzą go różne zdolności specjalne, pokroju możliwości związania zainteresowanego bądź zawarcia tarczy ochronnej. Rozgrywka została wsparta na drużynowych potyczkach, podczas jakich wymagamy przyciągać radę nie właśnie na miejsce przeciwników, zasięg stoi i zwrotność swej maszyny, pomagaj również na bogate przeszkody terenowe. Podstawowym sposobem konkurencje w Galactic Junk League jest Drużynowy Deathmatch – modni w problemie gracze powinni a rozpocząć z typowego systemu treningowego. Tytuł ustala się dobrej jakości, trójwymiarową oprawą graficzną, a rozpowszechniany stanowi w wariancie darmowym z mikropłatnościami.

spolszczenie do Galactic Junk League

Galactic Junk League Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Galactic Junk League Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych przez osoby trzecie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Galactic Junk League.

Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Galactic Junk League Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Instalacja spolszczenia

Kolejność postępowania

1. Należy ściągnąć Galactic Junk League Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Galactic Junk League

Oto wyniki skanowania Galactic Junk League spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów –

Wyniki skanowania spolszczenia Urban Empire

spolszczenie chomikuj.plNasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Galactic Junk League Spolszczenie chomikuj

 

screenyScreeny aplikacji Galactic Junk League Spolszczenie

Galactic Junk League spolszczenie

Galactic Junk League spolszczenie chomikuj

Galactic Junk League spolszczenie napisy

spolszczenie Galactic Junk League

spolszczenie downloadGalactic Junk League Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Urban Empire spolszczenie
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

Pobierz spolszczenie

No comments

Dodaj komentarz