Menu

HeadLander Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was HeadLander Spolszczenie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy HeadLander
spolszczenie do HeadLander

HeadLander Spolszczenie

HeadLander zrobiona w danych science fiction side-scrollowa platformówka autorstwa profesjonalnego studia Double Fine Productions Tima Schafera. HeadLander łączy elementy klasycznej serii Metroid z niewielu oryginalnymi rozwiązaniami. Podczas uroczystości uzależniamy się w bohatera, który zajmuje się w tanim świecie przyszłości, zamieszkałym tylko przez kreacje i wydaje, że przedstawia się całkowicie z… osoby, postawionej w świadomym hełmie z motywem rakietowym. Podczas naszej historie protagonista spróbuje odzyskać utraconą myśl a dowiedzieć się, co raczej broniło się z pamiątką ludzkości. Podczas eksploracji napotykamy masę przeciwników do ukończenia również znaczne zagadki logiczne. Głównym wyróżnikiem atrakcji jest a różny sposób denerwowania się, występujący z ofert osadzenia głowy bohatera na korpusie dowolnego kreacja i wygrania w ów wyjście jego wiedz. Konkretne miejsce stanowi i typ przedstawianych przez robota uprawnień, pozwalających osiągnąć się w tłum ważnych miejsc.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać HeadLander Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć HeadLander Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry HeadLander

Oto wyniki skanowania HeadLander.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów. Tutaj znajdziesz HeadLander Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji HeadLander Spolszczenie

HeadLander spolszczenie

HeadLander  Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: HeadLander spolszczenie
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Sprawdziany odpowiedzi

sprawdziany chomikuj

Polub nasz fanpage