Menu

Husk Spolszczenie

Pierwszoosobowy survival horror organizowany takimi klasykami, jak Alan Wake, Silent Hill czy Alone in the Dark. Husk jest działaniem polskiego studia UndeadScout, utrzymywanego przez jednostkę IMGN.PRO, twórców udanego horroru Kholat. Tytuł przenosi gracza do tajemniczego miasteczka Shivercliff, do jakiego wchodzi główny bohater, Matthew Palmer. Po katastrofie pociągu próbuje on wynaleźć naszą grupę, co chce z niego obniżenia się w ciemne sekrety tegoż znaczenia. Shivercliff przypomina słynne Silent Hill, gdzie koszmar przekłada się z prawdą. Podczas owej wycieczki Matthew mówi te mocną stronę innej osoby. W Husk akcję badamy z oczu bohatera, a rozgrywka łączy się na eksploracji i dzieleniu zagadek, przez co udostępniane są kolejne problemy fabularne. W rozgrywce nie brakuje także przyczyny do wojny z złymi przeciwnikami, podczas której protagonista wykorzystuje broń zrobią czy pojedyncze pięści. Grafikę w Husk napędza silnik Unreal Engine 4, aczkolwiek oprawa – jak uznało na horror – utrzymana istnieje w mocnych barwach.

spolszczenie do Husk

Husk Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Husk Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych przez osoby trzecie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Husk.

Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Husk Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Instalacja spolszczenia

Kolejność postępowania

1. Należy ściągnąć Husk Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Husk

Oto wyniki skanowania Husk spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów –

Wyniki skanowania spolszczenia Husk

spolszczenie chomikuj.plNasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Husk Spolszczenie chomikuj

 

screenyScreeny aplikacji Husk Spolszczenie

Husk spolszczenie

Husk spolszczenie chomikuj

Husk spolszczenie napisy

spolszczenie Husk

spolszczenie downloadHusk Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Husk spolszczenie
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

Pobierz spolszczenie

No comments

Dodaj komentarz