Menu

Metal Gear Solid V Ground Zeroes Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Metal Gear Solid V Ground Zeroes Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Metal Gear Solid V Ground Zeroes. Gra akcji z elementami skradanki, będąca kolejną odsłoną bestsellerowego cyklu rozwijanego przez studio Kojima Productions oraz firmę Konami. Pod względem fabularnym, Metal Gear Solid V: Ground Zeroes stanowi prolog dla Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Kierując poczynaniami Snake’a oraz Kaza Millera gracze muszą uwolnić Paz i Chico przetrzymywanych w obozie Omega.
spolszczenie do Metal Gear Solid V Ground Zeroes

Metal Gear Solid V Ground Zeroes Spolszczenie

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes to zrobiona przez studio Kojima Productions trzecioosobowa gra imprezie z aspektami skradanki. Razem z programem Hideo Kojimy, urząd jest wprowadzenie fabularne dla Metal Gear Solid V: Phantom Pain oraz pozwoli poznać się ze odmianami w technice rozgrywki. Akcja Metal Gear Solid V: Ground Zeroes osadzona pozostała po wydarzeniach oddanych w Metal Gear Solid: Peace Walker. Paz i Chico więzieni są w silnie strzeżonym obozie Omega. Oboje mają wiedze, jakie nie powinny pozostać się w dłonie wroga. Snake i Kaz Miller muszą wydostać zakładników. W poznaniu z wcześniejszych odsłon cyklu Metal Gear Solid, MGS V: Ground Zeroes daje graczom większą pewność działania. Twórcy pokusili się oraz o fotorealistyczną oprawę wizualną wywoływaną przez nowy silnik Fox Engine.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Metal Gear Solid V Ground Zeroes Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Metal Gear Solid V Ground Zeroes Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Metal Gear Solid V Ground Zeroes

Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Metal Gear Solid V Ground Zeroes Spolszczenie chomikuj

Screeny aplikacji Metal Gear Solid V Ground Zeroes Spolszczenie

Metal Gear Solid V Ground Zeroes spolszczenie chomikuj

Metal Gear Solid V Ground Zeroes Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Metal Gear Solid V Ground Zeroes
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

3 comments

  1. Hali napisał(a):

    spolszczenie pierwsza klasa

  2. Marlena napisał(a):

    rowniez polecam, wszystko smiga jak nalezy

  3. David007 napisał(a):

    uczyc sie angielskiego dzieci, a nie spolszczenia sciagac xD !

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany