Menu

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4. „Naruto” jest jednym z popularniejszych tytułów ostatnich lat. Zyskał już miano kultowego i trudno się temu dziwić, bo zgromadził naprawdę szeroką rzeszę fanów na całym świecie. Manga i anime opowiadają historię nastoletniego ninja, Naruto Uzumaki, który pragnie zostać hokage. Opisuje także losy jego towarzyszy z drużyny oraz losy innych mieszkańców wioski Konoha. Anime stara się zachować równowagę pomiędzy dramatem a komedią, skupiając się przede wszystkim na akcji.
spolszczenie do Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 Spolszczenie

Serial zajmuje się śledzeniem dojrzewania zdolności młodego Naruto oraz jego przyjaciół, kładąc silny akcent na ich wzajemne relacje i to, jak przeszłość warunkuje ich osobowość. Naruto, odtrącany przez całą wioskę, ostatecznie znajduje sobie przyjaciół w Sakurze Haruno i Sasuke Uchiha, którzy pod wodzą Kakashiego, tworzą wspólnie jedną trzyosobową drużynę. Anime posiada niesamowicie barwną paletę postaci, z których każda ma złożoną osobowość i własną przeszłość. Większość z nich to ninja, więc nieobcy jest im temat walki. To właśnie na niej w dużej mierze opierają się manga  i anime, pełne spektakularnych scen pojedynków i walk grupowych. Naruto i jego drużyna co rusz mają kogoś do pokonania i wciąż dążą do zwiększenia własnych umiejętności wojowniczych. Nic więc absolutnie dziwnego jest w tym, że na kanwie tej niesamowicie popularnej na całym świecie serii mangi i i anime powstał szereg gier, które głównie poświęcone są właśnie bijatyce. Wyciągają one bowiem z Naruto to, co najciekawsze i jednocześnie pozwalają nam się wcielić w postać ulubionych wojowników ninja nie tylko z Konohy. Najnowsza odsłona gier o Naruto ukaże się czwartego lutego dwa tysiące szesnastego roku. „Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4” to kolejna z licznych już odsłon bijatyk o Naruto. Jest to jednakże pierwsza odsłona stworzona wyłącznie z myślą o konsolach najnowszej generacji i najsilniejszych pecetów, więc przedstawiciele słabszych maszyn muszą niestety o tej grze zapomnieć dopóki nie będą mieć sprzętowego upgrade’u. Twórcy gry zapewniają, że pod względem  scen walki  i grafiki będzie ona o wiele lepsza od samego anime. Jeżeli chcesz pograć w tę grę, to po jej premierze udaj się na portal chomikuj i pobierz grę oraz crack.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4

Screeny aplikacji Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 Spolszczenie

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany