Menu

Near Death Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Near Death Spolszczenie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Near Death
spolszczenie do Near Death

Near Death Spolszczenie

Near Death Wypracowana przez studio Orthogonal Games pierwszoosobowa przygodówka akcji, łącząca się na wyglądach survivalowych. W atrakcji Near Death zabieramy się w glebę kobiety, której samolot zrywa się nieopodal opuszczonej stacji badawczej na Antarktydzie. W jedynym zabiegu burzy śnieżnej, przy temperaturze oscylującej w normach minus 70 stopni, nasza protagonistka musi znaleźć porządek na przejście i wyciągnięcie się spośród tegoż tła, co chcieć będzie póz. przywrócenia działania stacji. Podczas gry na znane istnienie czyha cała rzesza ryzyk i szkodliwych czynników, zacząwszy od skrajnych warunków atmosferycznych, aż po zagrożenia wywołane awariami oraz zniszczeniami elementów stacji badawczej. Zadanie ogranicza nam także dynamicznie doskonaląca się pogoda, z wahającą się temperaturą i wytrwałością oraz celem wiatru. Oprócz elementów typowo przygodowych i survivalowych, w walce nie zabrakło oraz bogatych sekwencji zręcznościowych.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Near Death Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Near Death Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Near Death.

Oto wyniki skanowania Near Death.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów. Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Near Death chomikuj.

Screeny aplikacji Near Death Spolszczenie

Near Death spolszczenie

Near Death Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Near Death spolszczenie
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Sprawdziany

sprawdziany

Polub nasz fanpage