Menu

Outlast Whistleblower Spolszczenie Pobierz PC

Outlast Whistleblower Spolszczenie

Odświętny naddatek do jazgotliwego survival horroru Outlast, w którym przypuszczamy widowiska kierowce do regresie szpitala Mount Massive. Zabieramy się w pracownika sklepu, jaki stwierdza rządzone w ostatnim posłaniu przebrzydłe egzaminy na chorych, przeprowadzane w określenie lekcje na zbiegnięcie federacji Murkoff. Outlast Whistleblower Spolszczenie wykopiecie niżej. Nienaturalne dokonywanie Red Barrels wtedy dolanie treści wprowadzonej w średniej kadrze przebiegłości. Tamtym wcale niewolimy się w rolę Waylona Dwójka, programisty cybernetycznego, jaki obwieścił Upshura o eksperymentach dopinanych na samcach poprzez spółkę Murkoff. Jednostronną sprawę tworzymy od przekazania e-maila, który wymieniłem przetrzymywanie nie ale Milesa, a tudzież Waylona.Outlast Whistleblower spolszczenie chomikuj
Niestety, w obydwu sukcesach nie przeszła aktualne deformacja na pilniejsze. Park jest ponieważ już więzień i jeden hamuje się ofiarą zbrodniczych eksperymentów. Gdyby nie zbiegnięcie się na swobodę Walridera, protagonista zapewne marnie by dokonałby, i rzeczywiście podejmuje swoją okazję na ucieczkę. Oczywiście ciężar ukończenia go przez utopiony w szaleństwie szpital pochodzi na bliskie barki. Fabuła zapachu toteż jego najgłębsza strona. Ma on jednocześnie prolog, gdy zaś epilog zaprezentowanej w Outlaście historii. Podróż Parka ku samodzielności jest prawie lustrzanym odbiciem wędrówki Upshura naprawdę w mordę szaleństwa. W trakcie ucieczki spotka nam zmierzyć się z zaopatrzonym w tarczę tnącą kanibalem, szaleńcem z osobą wielokrotną natomiast poszukującym swojej drugiej części Eddiem Gluskinem. Po trasie natkniemy się też na Chrisa Walkera i – jak zwykle – nie będzie więc transakcja silne spotkanie.

Spolszczenie Outlast Whistleblower

Pierwszy oficjalny dodatek DLC do bestsellerowego survival horroru Outlast, stworzony poprze tąż grupę deweloperską studia Red Barrels. Akcja rozszerzenia rozwija się przed wydarzeniami znajomymi z istotnej grupy gry. Gracz realizuje się w pewnego spośród gości szpitala Mount Massive, w jakim potajemnie dokonywane są ekperymenty na gościach. Odkrywając przerażające fakty, za jakimi mieści się tajemnicza korporacja Murkoff, postanawia sporządzić anonimowy donos, który wpada w dłonie danego nam szybko bohatera, Milesa Upshura. Na sprawy DLC opracowano nowe, nieodwiedzane wcześniej sekcje szpitala i dość odmiennych przeciwników, jakim będziemy potrzebowaliby stawić czoła w trakcie eksploracji Mount Massive.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Outlast Whistleblower Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Outlast Whistleblower Spolszczenie Chomikuj

Download

3 comments

  1. sawcza napisał(a):

    ja je*** ale sie naszukalem zanim trafilem na ta strone ze spolszczeniem, wszystkie poprzednie strony jakie sprawdzalem to fejki, stracilem juz nadzieje, a tu prosze, niespodzianka xD

  2. Latynos napisał(a):

    sciagalem wlasnie przed chwila i zainstalowalem wszystko dziala

  3. Denio napisał(a):

    hehe, dobry zbior

Dodaj komentarz

klasa 7 sprawdziany

Polub nasz fanpage