Menu

Resident Evil HD Remaster Spolszczenie

Przedstawiamy Resident Evil HD Remaster Spolszczenie. Zremasterowana wersja kultowej, pierwszej odsłony Resident Evil, która zapoczątkowała jedną z najpopularniejszych serii w historii gier. Gra oferuje odświeżoną grafikę HD, poprawione tekstury i modele postaci oraz zremasterowany dźwięk 5.1. Dla graczy pamiętających oryginał, przygotowano możliwość wyboru proporcji ekranu oraz modelu sterowania. Mimo, iż oryginalna gra powstała w 1996 r., jej nowa odsłona bazuje na wersji przygotowanej w 2002 r. na konsolę Game Cube.
spolszczenie do Resident Evil HD Remaster

Resident Evil HD Remaster Spolszczenie

Uwspółcześniony remake pierwszej edycje kultowej serii Resident Evil, która spopularyzowała w świecie gier typ survival horror. Podstawowa wersja gry pokazała się w 1996 roku na konsoli PlayStation, natomiast ze motywów technicznych, architektowi z nazwy Capcom wzorowali się na wręczonej w 2002 roku opcji na konsolę GameCube. W muzyce jesteśmy możliwość po raz drugi prześledzić początki historii sporządzonego przez organizację Umbrella morderczego wirusa, który wymknął się spod kontroli naukowców. Podczas gry uzależniamy się w dwóch członków elitarnego oddziału STARS, przekazywanego przez instytucje do uporania się z plagą zombie i wyciszenia skutków kryzysu. Inna możliwość tytułu zachowała spokój pierwowzoru, oferując odświeżoną grafikę w rozdzielczości HD i hałas w modelu surround 5.1. Hołdując przyzwyczajeniom fanów, w muzyce pozostawiono możliwość wyboru tradycyjnych lub panoramicznych proporcji ekranu i znacznego czy obecnego projektu sterowania.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Resident Evil HD Remaster Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Resident Evil HD Remaster Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Resident Evil HD Remaster.

Oto wyniki skanowania Resident Evil HD Remaster Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów. Tutaj znajdziesz Resident Evil HD Remaster Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Resident Evil HD Remaster Spolszczenie

Resident Evil HD Remaster Spolszczenie pobierz

Resident Evil HD Remaster Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Resident Evil HD Remaster
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany