Menu

Resident Evil Revelations 2 Spolszczenie

Przedstawiamy Resident Evil Revelations 2 Spolszczenie. Kolejna odsłona serii Resident Evil, tym razem będąca kontynuacją ciepło przyjętego Resident Evil: Revelations z 2012 roku. Akcja produkcji rozgrywa się w zupełnie nowej lokacji, w której walczymy z hordami zombie. W produkcji nie występują główni bohaterowie jedynki – Jill Valentine i Chris Redfield.
spolszczenie do Resident Evil Revelations 2

Resident Evil Revelations 2 Spolszczenie

Kontynuacja spin-offowej odsłony kultowego cyklu Resident Evil, która pokazała się pierwotnie na budowie 3DS i doczekała udanej wymianie na PC oraz konsole siódmej generacji. Fabuła gry umieszczona została pomiędzy wydarzeniami pokazanymi w piątej i szóstej akcji serii, zaś protoplastkami tej wersji są wielka graczom Claire Redfield oraz córka pewnego spośród drobnych bohaterów cyklu Moira Burton. Pozostały one pozbawione i zostawione w domu karnym umiejscowionym na ciemnej, opuszczonej wyspie. W przeciwieństwie do starych części Resident Evil rozgrywka mocno niż na prawidłowej akcji zwraca się na odcinku survivalowym. Zajmując się w struktura Claire naszym ważnym zagadnieniem będzie konfrontacja z zombie, i funkcjonując jako Moira będziemy zasilać główną bohaterkę wskazując jej składniki ekwipunku, lecznicze zioła itp. Twórcy umożliwili zabawę także w pojedynkę, kiedy oraz w zwyczaju kooperacji. Co dobre gra dopuszcza śmierć Moiry a wypełnia się ale i tylko w sukcesu zabicia Claire.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Resident Evil Revelations 2 Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Resident Evil Revelations 2 Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Resident Evil Revelations 2

Oto wyniki skanowania Resident Evil Revelations 2 Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów. Tutaj znajdziesz Resident Evil Revelations 2 Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Resident Evil Revelations 2 Spolszczenie

Resident Evil Revelations 2 Spolszczenie pobierz

Resident Evil Revelations 2 Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Resident Evil Revelations 2
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany