Menu

Rise of the Tomb Raider Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Rise of the Tomb Raider Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Rise of the Tomb Raider. Niedawno temu ukazał się nowy Tomb Raider, noszący tytuł „Rise of the Tomb Raider”. Pojawiają się głosy, że jest to najlepsza odsłona całej serii. Czy słusznie? Raczej słusznie. Stworzenie dobrego sequela jest ciężkie. Musi on przebić sukces pierwszej odsłony i jednocześnie naprawić wszystkie jej błędy i niedociągnięcia. Musi dokonać postępu, jednocześnie trzymając się przeszłości – jest to zadanie prawie że niemożliwe w medium, którym poszczególne części całości nie są łatwe do rozebrania i zmieniane bez konsekwencji dla reszty systemu. Idealny sequel jest prawie niemożliwy do uzyskania. A jednak. „Rise of the Tomb Raider” jest właśnie tym i to w każdym znaczeniu tego słowa. Jest większy, odważniejszy, i o wiele bardziej wciągający od ostatniej ekspedycji Lary.

spolszczenie do Rise of the Tomb Raider

Rise of the Tomb Raider Spolszczenie

To gra, która prawdopodobnie zdefiniuje jej przyszłość na następne lata. Zaczyna się od oczekiwanej zmiany. Zniknęła delikatna, praktycznie będąca nowicjuszką Lara Croft, która zastąpiona została przez zdeterminowaną archeolog z ostrzejszym apetytem na nieznane po swoich nadnaturalnych doświadczeniach ze swojej ostatniej misji. Doświadczenie niemożliwego sprawiło, że Lara zaczęła kwestionować wiele w swoim życiu. Lara jest bardziej niż kiedykolwiek zdeterminowana by dowieść niemożliwego, oczyścić imię ojca i wrócić nazwisko Croft na te jaśniejsze karty historii. A to, co wchodzi w skład owej niemożliwości wygląda na absurd i trudno się nie zastanawiać czy ojciec Lary faktycznie nie był szalony. Zmarły Lord Croft był na tropie nieśmiertelności, poszukując legendarnego miast Kitehz w poszukiwaniu Boskiego Źródła – religijnego artefaktu, który posiada moc, żeby wyleczyć wszystkie choroby, wszystkie rany. Innymi słowy położyć może kres śmierci. To oczywiście nie przechodzi niezauważone i w związku z tym zaczynają się kłopoty. Jest to fascynująca, piękna i wciągająca gra, która zajmie każdego na długie godziny rozgrywki. Jeżeli chcesz otrzymać tę grę, to pobierz ją oraz crack z serwisu chomikuj. Na pewno nie pożałujesz zużytego transferu.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Rise of the Tomb Raider Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Rise of the Tomb Raider Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Rise of the Tomb Raider

Screeny aplikacji Rise of the Tomb Raider Spolszczenie

Rise of the Tomb Raider spolszczenie

Rise of the Tomb Raider Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Rise of the Tomb Raider
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany