Menu

Shadows of Kurgansk Spolszczenie

Wymyślona przez rosyjskie studio Yadon we harmonii z spółką Gaijin Entertainment survivalowa gra przygodowa z czynnikami RPG oraz horroru, będąca rozszerzoną i ulepszoną wersją mobilnej produkcji The Abandoned. Akcja gry Shadow of Kurgansk osadzona przetrwała w postapokaliptycznej Zonie, pełnej tajnych baz wojskowych oraz przedmiotów badawczych, i jeszcze przedziwnych anomalii oraz ogromnych stworzeń domem z horroru. Gracz dodaje się w wartość ocalałego po około nieokreślonej katastrofie, i jego priorytetem jest doświadczenie także wyszukanie wymarzony ucieczki spośród aktualnego stanowiska, co chcieć będzie zmierzenia się spośród wieloma zagrożeniami, takimi jak wolne zwierzęta, hordy potworów-mutantów bądź i skorumpowane jednostki militarne. Pod względem mechaniki, urząd jest wartość połączenia popularnego modelu sandboksowych symulatorów pozostania z czynnikami survival horroru. Głównym wyróżnikiem konkurencji jest a niezwykle mroczny, postapokaliptyczny ton a świat, który zamienia się wyłącznie po zapadnięciu zmroku.

spolszczenie do Shadows of Kurgansk

Shadows of Kurgansk Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Shadows of Kurgansk Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych przez osoby trzecie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Shadows of Kurgansk.

Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Shadows of Kurgansk Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Instalacja spolszczenia

Kolejność postępowania

1. Należy ściągnąć Shadows of Kurgansk Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Shadows of Kurgansk

Oto wyniki skanowania Shadows of Kurgansk spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów –

Wyniki skanowania spolszczenia Shadows of Kurgansk

spolszczenie chomikuj.plNasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Shadows of Kurgansk Spolszczenie chomikuj

 

screenyScreeny aplikacji Shadows of Kurgansk Spolszczenie

Shadows of Kurgansk spolszczenie

Shadows of Kurgansk spolszczenie chomikuj

Shadows of Kurgansk spolszczenie napisy

spolszczenie Shadows of Kurgansk

spolszczenie downloadShadows of Kurgansk Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Shadows of Kurgansk spolszczenie
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

Pobierz spolszczenie

No comments

Dodaj komentarz