Menu

Styx Master of Shadows Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Styx Master of Shadows Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Styx Master of Shadows. Styx: Master of Shadows to gra akcji z gatunku skradanek, w której gracze wcielają się w postać Styksa – zwinnego gobliniego zabójcy. Zadaniem bohatera będzie przekradnięcie się do samego serca strzeżonej twierdzy, zwanej Wieżą Akenash i zdobycie ukrytych w niej skarbów.
spolszczenie do Styx Master of Shadows

Styx Master of Shadows Spolszczenie

Zakończona w umowie trzecioosobowej skradanka, w jakiej realizujemy się w sprawdzonego goblińskiego zabójcę, oraz polskim zajęciem jest uzyskać się do Wieży Akenash i wziąć drogocenny, magiczny bursztyn. Za powstanie tytułu odpowiada studio Cyanide, znane m.in. z cyklu gier kolarskich, cyklu Blood Bowl czy RPG-a Of Orcs and Men, zaś bohaterem rozrywki jest goblin Styx, znany dzisiaj spośród tejże modnej produkcji. Pod względem mechaniki jesteśmy do podejmowania z atrakcją akcji, kładącą akcent na skradanie się i łagodną eliminację przeciwników. Podstawowym narzędziem okazji jest sztylet, choć Styx skorzysta też szereg właściwości magicznego bursztynu, zyskując unikalne moce. W ciągu rozgrywki nasz protoplasta zwiększa własne nauki, ucząc się w sześciu nowych celach. By przywędrować do planie naszej placówce, musimy pokonać szereg rozbudowanych w guście zaś w kanale lokacji, których sugestywny klimat, stawiany przez zabawę oświetleń oraz braków, wygląda nieco legendarną serię Thief. Przedstawiamy dla Was Styx Master of Shadows Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Styx Master of Shadows.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Styx Master of Shadows Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Styx Master of Shadows Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Styx Master of Shadows

Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Styx Master of Shadows Spolszczenie chomikuj

Screeny aplikacji Styx Master of Shadows Spolszczenie

Styx Master of Shadows spolszczenie chomikuj

Styx Master of Shadows Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Styx Master of Shadows
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

3 comments

  1. moniczka napisał(a):

    no jest ok

  2. magdus napisał(a):

    dziala, dziala

  3. Darkoski napisał(a):

    bardzo dobrze wykonane spolszczenie, smiga z gra

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany