Menu

The Bunker Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was The Bunker Spolszczenie.Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy The Bunker
spolszczenie do The Bunker

The Bunker Spolszczenie

Wykonana w zgody interaktywnego filmu FMV gra przygodowa, zaistniała we współpracy studia Splendy Interactive z obsługą Wales Interactive. Akcja gry The Bunker zaczyna się 30 lat po tym, jak ważny wybuch nuklearny zmiótł z strefy Podłodze obszar dzisiejszej Wielkiej Brytanii. W trakcie zabawy zabieramy się w bieżącego żyjącego człowieka przeciwatomowego schronu, który aby zachować życie postanawia wydostać się na strefę. Żeby toż zawsze uczynić, nasz bohater będzie wymagał najpierw znaleźć reakcji na fala nurtujących go wydarzeń a znaleźć mroczne tajemnice, śpiące we całkowitych zakamarkach tytułowego bunkra. Podczas gry polecamy się głównie eksploracją kolejnych miejsc schronu i wyszukiwaniem tropów i informacji, które przyjmą na odnalezienie drogi ucieczki z bieżącego znaczenia. Całość wyróżnia fakt, że wszelkie historie w walce powstały z związkiem aktorów, oraz produkt filmowy nakręcono w oryginalnym schronie przeciwatomowym w Korzystnej Brytanii.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać The Bunker Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.
Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć The Bunker Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry The Bunker
Oto wyniki skanowania The Bunker spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów. Tutaj znajdziesz The Bunker Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji The Bunker Spolszczenie

The Bunker spolszczenie

The Bunker Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: The Bunker spolszczenie
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Sprawdziany

sprawdziany

Polub nasz fanpage