Menu

The Turing Test Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was The Turing Test Spolszczenie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Caravan. 
spolszczenie do The Turing Test

The Turing Test Spolszczenie

Oprawiona w norm science fiction pierwszoosobowa gra logiczna studia Bulkhead Interactive, utworzonego przez organizatorów tytułu Pneuma: Breath of Life. Akcja gry osadzona stała w około nieokreślonej przyszłości, gdy na pewnym spośród miesięcy Jowisza odkryte są pozornie niegroźne, inne jakości bycia. Podczas uroczystości realizujemy się w część astronautki Avy Turing, która nadana przebywa na mieszkanie w projektu bliższego zbadania odkrycia i, jak przyjemnie się domyśleć, odkrywa wiele więcej, niż się spodziewała. The Turing Test przynależy do wykreowanego przez linię Portal rodzaju gier spójnych z obrazem FPP. Nie wynajdziemy tutaj żadnych szansy do okazje, oraz zabawa skupia się w sumy na usuwaniu zagadek. Do bieżącego przedmiotu używamy i głównie profesjonalne akcesorium do manipulacji fantazją oraz przesuwania jej między obiektami. Rozgrywkę urozmaica konieczność operowania różnymi procesami i doświadczonymi maszynami, i ponad okazjonalne wyzwania platformówkowe.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać The Turing Test Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć The Turing Test Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry The Turing Test.

Oto wyniki skanowania The Turing Test spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów. Tutaj znajdziesz The Turing Test Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji The Turing Test Spolszczenie

The Turing Test spolszczenie

The Turing Test Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: The Turing Test spolszczenie
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Sprawdziany

sprawdziany

Polub nasz fanpage