Menu

TOXIKK Spolszczenie

Wykonana przez niemieckie studio Reakktor Media strzelanina z poziomie Arena FPS, nawiązująca do doskonałych muzyk tego wariantu z lat 90. ubiegłego wieku. Akcja gry TOXIKK. załatwia się w XXII wieku, jak po całym kryzysie energetycznym siłę na Glebie zdobyły duże spółki i związki. Oprócz nich prym wiodą a dwie zasadnicze frakcje: EXOCOM oraz DRAYOS, które wiodą ze sobą boje o EDEN, czyli odkryty niedawno minerał, mogący zawrzeć do wyjścia problemów energetycznych. Rozgrywka przypomina połączenie muzyk z kręgu Unreal Tournament i Halo, i gry niszczą się na dwóch modelach map: Classic (szybkie okazji dla 8 graczy) lub Massive (bardziej taktyczne okazji dla 16 osób). Rozgrywka porusza się w krótkim tempie, i podczas imprezy czynimy zysk z 9 napotykanych na kartach walczy o dwóch sposobach ognia. Dzięki czysto kosmetycznemu systemowi personalizacji postaci szanse graczy są wyrównane, i całość kładzie główny ucisk na swoje umiejętności.

spolszczenie do TOXIKK

TOXIKK Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was TOXIKK Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych przez osoby trzecie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy TOXIKK.

Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać TOXIKK Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Instalacja spolszczenia

Kolejność postępowania

1. Należy ściągnąć TOXIKK Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry TOXIKK

Oto wyniki skanowania TOXIKK spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów –

Wyniki skanowania spolszczenia TOXIKK

spolszczenie chomikuj.plNasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz TOXIKK Spolszczenie chomikuj

 

screenyScreeny aplikacji TOXIKK Spolszczenie

TOXIKK spolszczenie

TOXIKK spolszczenie chomikuj

TOXIKK spolszczenie napisy

spolszczenie TOXIKK

spolszczenie downloadTOXIKK Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: TOXIKK spolszczenie
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

Pobierz spolszczenie

No comments

Dodaj komentarz