Menu

Tyranny Bastard’s Wound Spolszczenie PC

Przedstawiamy dla Was Tyranny Bastard’s Wound Spolszczenie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkowania przez zwykłych graczy.

Tyranny Bastard’s Wound Spolszczenie

Niesamodzielne rozszerzenie do Tyranny, nowej gry RPG wypracowanej przez studio Obsidian Entertainment. Add-on przenosi graczy do kolejnego obszaru krainy Tiers, udostępniając w ich dłonie los uchodźców, którzy uciekli przed bezwzględnym prawem przedstawianym przez Kyros – zmuszeni do zarabiania w ukryciu nieszczęśnicy założyli nielegalny obóz. Dodatek obejmuje również wątki fabularne Barika, Lantry’ego oraz Zwrotki, i więcej pozwoli odkryć inne momenty na fakt plemienia Zwierzyc. Oprócz szeregu misji fabularnych, w Tyranny Bastard’s Wound spolszczenie odkładają na zrobienie nowe zadania poboczne. Co dobre, wraz z opisywanym DLC zadebiutowała darmowa aktualizacja, która włożyła więcej udźwiękowionych kwestii dialogowych i poszerzyła trzeci akt wyprawy z kluczowej grupy gry. Ponadto gracze odchodzący do boju protagonistę wiernego Kyros mogą stanowić na nowoczesne rozwiązanie fabuły.
Screeny aplikacji Spolszczenie chomikuj
Aby poprawnie zmienić Tyranny Bastard’s Wound Napisy PL nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Tyranny Bastard’s Wound Spolszczenie
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się Tyranny Bastard’s Wound PL PC

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage