Menu

Uncharted The Lost Legacy Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Uncharted The Lost Legacy Spolszczenie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkowania przez zwykłych graczy.

Uncharted The Lost Legacy Spolszczenie

Jest to pierwsze rozszerzenie do gry akcji serii Uncharted – wyprodukowany przez studio Naughty Dog smak nie zmusza do leczenia pierwszej grup gry. Fabuła została skazana po doświadczeniach z Brzegu Złodzieja, a gracz przejmuje pieczę nad częstą z ostatnich edycji Chloe Frazer. Bohaterka przekonuje do Indii, żeby w kole Nadine Ross wyrazić się poszukiwaniom starożytnego artefaktu. Pod względem rozgrywki, Uncharted The Lost Legacy spolszczenie nie odchodzi z starych wersji cyklu. Otrzymujemy to grę treści z modułami przygodowymi, a filar zabawy jest eksploracja, rozwiązywanie niezbyt skomplikowanych zagadek i wojna z uczestnikami. Ostatnim jednocześnie a deweloperzy położyli większy przycisk na element skradankowy – protagonistka często wymaga uchodzić za plecami oponentów oraz wychodzić otwartej wymiany ognia.
Screeny aplikacji Spolszczenie chomikuj
Uncharted The Lost Legacy Spolszczenie
Aby poprawnie zmienić Uncharted The Lost Legacy Napisy PL nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Uncharted The Lost Legacy Spolszczenie
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się Uncharted The Lost Legacy PL PC

No comments

Dodaj komentarz

Sprawdziany

sprawdziany

Polub nasz fanpage