Menu

Wolfenstein The New Order Spolszczenie PC

Przedstawiamy dla Was Wolfenstein The New Order Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Wolfenstein The New Order. Kolejne przygody B.J. Blazkowicza, archetypicznego amerykańskiego bohatera wojennego z krwi i kości. Gracz – z perspektywy pierwszoosobowej – walczy z nazistami, którzy po wygraniu II wojny światowej za pomocą Wunderwaffe (niem. cudowna broń) chcą przejąć władzę nad całym światem. Akcja przenosi nas do Europy w 1960 roku, a klimaty okresu powojennego wymieszano, standardowo już dla serii, z elementami cechującymi gatunek science-fiction.
spolszczenie do Wolfenstein The New Order

Wolfenstein The New Order Spolszczenie

To dość świetnie zrobiona gra przygodowa, ale także typowa strzelanka. Co ciekawe można grając poczuć się osobiście, jako postać z gry komputerowej, gdyż tak została ustawiona nawigacja, że obserwuje się zdarzenia, z punktu widzenia postaci, a nie jak w niektórych innych tego rodzaju grach zza jej pleców. Sam scenariusz także jest godny uwagi, gdyż nawiązuje ściśle do działań z II wojny światowej. Używane są w niej granaty, samoloty bojowe, a także przeprowadzany jest na przykład desant żołnierzy. To gra fabularna mająca dość dużo ciekawych dialogów, a także zapowiedzi konkretnych działań, które mają do wykonania żołnierze walczący z wrogiem. Wcielając się w jednego z nich można poczuć się niczym wyjątkowo wyszkolony i dość zdeterminowany patriota, walczący o swój kraj, o swoją ojczyznę. Latanie samolotami, a także dokładne plany strategiczne, mające na celu unicestwienie wroga, mają na celu bardziej precyzyjne zorganizowanie poszczególnych działań wojennych. Czasem dobry plan, to o wiele skuteczniejsza broń, niż samo tylko strzelanie do poszczególnych żołnierzy wroga.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Wolfenstein The New Order Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Spolszczenie Wolfenstein The New Order

Wolfenstein The New Order spolszczenie chomikuj

Dużo różnych okazów pojawiło się w tejże grze. Rozpocznijmy z aktualnego, że Blazkowicz że kosztować z akcesoria do krojenia obiektów – pomogłoby ono ojcom do zrobienia swoich zagadek środowiskowych. W sprawie strzelania twórcy zbudowali na skalę ognia, bowiem wszystek z karabinów i pistoletów jest główny. Ponadto The New Order wdraża system wykorzystywania dwóch pukawek na cios, mienia się za obudowami a przetwarzania wślizgów. Ukłonem w postać klasycznych odsłon edycji jest potrzeba zbierania apteczek z przeżyciem a kaset z amunicją – bez latania po mapie gracz długo nie przeżyje.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Wolfenstein The New Order Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Wolfenstein The New Order

Wolfenstein The New Order Spolszczenie Pobierz
Spolszczenie do gry: Wolfenstein The New Order
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany